Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miket kérdeztek a dokitol?

Miket kérdeztek a dokitol?

Figyelt kérdés
Minden vizsgálatok kérdezi, hogy van-e valamilyen kérdésem, de soha semmi nem jut az eszembe. Probléma mentes a terhességem és én úgy érzem mindent elmond. Néha cikinek érzem, hogy semmi kérdésem nincs.
2019. máj. 17. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem interjú, vagy vizsga. Ha nem jut eszedbe semmi, akkor nem kérdezel. Én azokat kérdezem ami épp foglalkoztat, pl. használhatom-e xy krémet az ekcémámra, vagy bemehetek-e a medencébe a strandon ha megyünk. De sokszor nekem sincs kérdésem.

Szerintem az a gáz, amikor valaki még a jövő évet is végigkérdezgeti aztán miatta vannak a negyedórás csúszások. Vagy az is gáz amikor nem kérdez de amint hazaér kiír 5 kérdést gyakorira.

Ha te épp nem vagy kíváncsi semmi extrára, akkor nem kell kérdezni csak hogy mégis mondj valamit.

2019. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs baj. Ha nincs kérdésed, akkor inkább ne tegyél fel kamu kérdést, mert zavarba lehet miatta jönni :) Én sem kérdezek soha semmit, mert annyira teljes körű az orvosom meg a védőnőm, hogy még arra is válaszolnak, ami fel sem merült bennem.
2019. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha két terhesgondozás között felmerült valami bennem, azt mindig felirogattam magamnak és mikor mentem megkérdeztem. Ehetek,ihatok e ilyet, kenhetek e magamra olyat,milyen gyógyszert szedhetek erre vagy arra, fürödhetek e,napozhatok e, stb. Ami épp aktuális volt.

Legtöbbször nekem sem volt kérdésem, mindig mindent elmondott az orvosom. Esetleg ultrahang közben kérdeztem rá egy két dologra, kiváncsiságból.

2019. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem interjú 😁 Csak amit írtatok, hogy van aki bent van sokkal többet mint én, ezért is merült fel bennem, hogy lehet én átsiklom valami felett. De tényleg azt érzem, hogy elmond mindent. 😁 Köszönöm a válaszokat
2019. máj. 17. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Valakinek ha panasza van pl görcsöl a hasa, erre kérdez rá hogy normális-e mit lehet tenni stb, a vége felé hogy mikor kell indulni a kórházba, hogy fogom őt elerni (mármint en hívjam vagy majd a kórház hívja őt) ilyenek.

Ha nem volt kérdésem mindenféle kellemetlen érzés nélkül mondtam hogy köszönöm mindenre választ kaptam.

2019. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!