Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » III. Kerületben, Óbudán...

III. Kerületben, Óbudán pozitív teszt után hová kell menni?

Figyelt kérdés
Margit kórház, vagy Vörösvari úti rendelőbe?
2019. máj. 20. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
A nőgyógyászodhoz, akihez évente jársz.
2019. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szent Margit Rendelőintézet. Két telephelye van, a Csobánka téri Rendelőintézet és a Vörösvári úti.
2019. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nagyon sokára kapok csak időpontot, akkor lehet menni hamarabb is, úgy hogy kivárom a sorom?
2019. máj. 20. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Úgy tudom, hogy terhesen előre vesznek. Viszont megéri nem időpontot kérni, hanem csak rászánni egy délutánt, és csak úgy beülni. Szakmámból kifolyólag volt közöm mindkét rendelőintézethez, onnan tudom, de még páciensként is ezt tapasztaltam.
2019. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A betegfogadóhoz mindenképp menj oda, ott adnak sorszámot, amivel majd behívnak.
2019. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 21. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!