Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

III. Kerületben, Óbudán pozitív teszt után hová kell menni?

Margit kórház, vagy Vörösvari úti rendelőbe?

máj. 20. 18:38  Privát üzenet  

A válaszok
A nőgyógyászodhoz, akihez évente jársz.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 20. 18:47 Privát üzenet
Szent Margit Rendelőintézet. Két telephelye van, a Csobánka téri Rendelőintézet és a Vörösvári úti.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 20. 19:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha nagyon sokára kapok csak időpontot, akkor lehet menni hamarabb is, úgy hogy kivárom a sorom?

# 3/6Időpont máj. 20. 19:42 Privát üzenet
Úgy tudom, hogy terhesen előre vesznek. Viszont megéri nem időpontot kérni, hanem csak rászánni egy délutánt, és csak úgy beülni. Szakmámból kifolyólag volt közöm mindkét rendelőintézethez, onnan tudom, de még páciensként is ezt tapasztaltam.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 20. 21:43 Privát üzenet
Utolsó vagyok. A betegfogadóhoz mindenképp menj oda, ott adnak sorszámot, amivel majd behívnak.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 20. 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 6/6Időpont máj. 21. 06:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pozitív teszt után a szokásos nőgyógyászomhoz menjek, vagy már oda, ahol a terhesgondozást szeretném?
Mi a teendő onnantól, hogy pozitív a teszt? Milyen vizsgálatok kellenek a terhesség során és mi az, amit sztk-ban érdemes intézni, és mi az, amit magándokinál?
Első pozitív teszt. Hogyan tovább?
Holnap megyek a korhazba . Mert pozitiv a teszt es terhesegi tuneteim vannak, es szeretnem kerdezni hogy hogy is lesz ez? A tobbi lent
Legelső nőgyógyáaszati vizsgálaton miután a teszt pozitív adnak UH képet a magzatról?
Mikor érdemes legelőször elmenni az orvoshoz pozitív teszt után?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!