Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Sztk terhesgondozás az érdi...

Sztk terhesgondozás az érdi sztkban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék véleményt kérni az ottani 3 orvosról, mik a tapasztalatok? Melyik orvos hogy vizsgál, van-e olyan, aki nem csinál hüvelyi vizsgálatot a kismamának minden alkalommal? Milyen a többi vizsgálat, ahová küldenek, labor, ultrahang stb? Mennyit kell várni, a laborban van-e kismama elsőbbségi??? Köszönöm a válaszokat előre is!!! Még nem jártam itt egyáltalán.
2019. máj. 21. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Haha... A terhesgondozást felejtsd el. A nőgyógyászok az ország lebunkóbbjai. Jobban jársz, ha battára jársz. Ezt mint érdi mondom neked. Én Battára jártam, csak ctg-re mentem érdre, hallottam a hölgy nőgyógyászt, hadd ne mondjam milyen hangon beszélt a terhes betegeivel. De a többiről is csak rosszat hallottam és tapasztaltam.

A labornál szerdánként 3as gomb kismamás. Gyors, ha éppen nincs előtted sok kismama, a laboros is kedves idös néni.

2019. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1es, ha nincs fogadott dokija csak a körzetesbe mehet, ha Érden lakik akkor Érdre. A legtöbb helyről elhajtják doki nélkül.
2019. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tévedés. Szabad orvosválasztás van. Nődokihiz nem tartozol és Battán nem hajtottak el. Sőt! Fél érd Battára jár, ezt az a doki mondta, akihez járok. Nem fogadtam fel, és nem fogadnak bunkón. Sokkal kedvesebbek és nem érdekli, hogy előtte hány nődokit jártál meg. Míg érden 1 ilyen volt, sajnos ő elhunyt.
2019. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdi kismamákat gond nélkül fogadják Battán. Tényleg jobban jár vele a kérdező.
2019. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Százhalombatta még egy szavazat! Érdi sztk katasztrófa (tisztelet a kivételnek). Szerda labor gyors, viszonylag normálisak.
2019. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De Battára sajnos nem tudok elmenni, baromi messze van busszal. Fenyves Parkvárosban lakom. Szoval olyanok válaszát várom, akik konkrétan ezekhez az orvosokhoz járnak.
2019. máj. 23. 12:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, én azért irtam, mert 2 dokival volt szerencsém találkozni, 1et pedig hallottam, hogy milyen. Én Parkvárosból jártam át, inkább, minthogy az érdibe menjek még 1x. Remélem lesz valaki, aki pozitívat ír, bár a jelenlegi infóim szerint nem biztos, hogy kapsz.

Esetleg ha megengedhetitek magatoknak, magánban a központban rendel Radványi Krisztina ő pl nagyon jó nőgyógyász.

2019. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jövőhéten megyek a Baksayhoz először, rám hoztátok a frászt.
2019. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért annyira ne ijedj meg! Lehet, h neked semmi gondod nem lesz. Majd azért mesélj! Nekem még odébb van, hogy menjek.
2019. máj. 24. 21:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Végül én is Battára megyek, mert itt már másodszor halasztották el a terhesgondozást Érden.
2019. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!