Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kombinált tesztet végeztettem...

Kombinált tesztet végeztettem egy magánrendelőben, vérvétel+ultrahang volt de ez nem elég? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lemérte az ülőmagasságot, a tarkóredőt, a koponyát, szívhangot nézett, vesék, gyomor, húgyhólyag, agy, végtagok, minden rendben volt, de amit kiállítottak papír, rá van írva, hogy ez a vizsgálat nem felel meg az első trimeszterben végzendő kötelező szűrővizsgálatnak. Ezt egy szóval sem mondták nekem amikor időpontot kértem. Kell kérnem máshova is gyorsan időpontot ahol megnézik mégegyszer ugyanezeket az adatokat? Még a jövőhéten elvileg beleférne az időbe, de én ezt nem értem.
2019. máj. 23. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak kombi teszt volt és nem kellett külön 12 heti genetikai uh-t csináltatni.Elvileg a kombi teszt során csinált genetikai ultrahang(mert az uh az genetikai dolgokat ellenőriz kombi tesztnél) simán jó kéne legyen egy 12 heti genetikai ultrahangnak.Kérdezz rá a magánrendelőben ahol csináltattad.
2019. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem csak az a furcsa hogy konkrétan ez van a papíron amit kaptam : "Ez a vizsgálat nem helyettesíti az I. trimeszterbeli kötelező szűrővizsgálatot!"

Holnap szerintem felhívom a védőnőmet hogy elfogadja-e..

2019. máj. 23. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem se kellett a kombinált teszt mellett külön UH-ra menni, nézik ugyanazokat. Ez furcsa.
2019. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk belegondolva, a vérvételre utalhat az a mondat, mert az 1 trimeszteres vérvételt azt ettől függetlenül meg kell csináltatni.
2019. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Nincs kotelezo szurovizsgalat sem az elso trimeszterben, sem a tobbiben, csak az orvos reszerol kotelezoen felajanlando szamodra, te meg eldontheted, hogy szeretned-e. Szoval nem kell masik idopont mashova. Az egyszeri anyasagihoz kell 4 pecset a kiskonyvbe, de azt barki adhatja (vedono, haziorvos, nogyogyasz is).
2019. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A védőnőnél mindenképpen kérdezz rá, hogy elfogadja e. Ha ez konkrétan rá van írva, akkor lehet, hogy ő el sem fogadhatja, így a kiskönyvbe se vezetheti be az adatokat. Max gyorsan egy sztk-s dokival megcsináltatod.
2019. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol csináltattad?
2019. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!