Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Mikor hívhatom a szülésznőt?

Az utolsó trimeszteri vérvétel és hüvelyváladék vizsgálatra szeretnék időpontot egyeztetni, de eddig nem volt ilyen, csak most fogadtuk fel. Tudom hogy 12 órában dolgoznak, nem merem felhívni nehogy felkeltsem... Tzdom hogy butaság, de úgy érzem hogy zavarom őt, egyébként minden telefonálás előtt így érzek mikor orvost vagy hasonló személyeket kell hívni...

máj. 28. 12:12  Privát üzenet  

A válaszok
De emiatt miért hívnád??

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 28. 12:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert ő csinálja a vérvételt, időpontot egyeztetni

# 2/7Időpont máj. 28. 12:17 Privát üzenet
Én is ilyen vagyok, én amikor elkezdtem vajúdni, akkor is vonakodva hívtam, mert még hajnal volt, nem akartam zavarni 😂 De amúgy ha munkaidőben hívod, mondjuk koradélután, szerintem nem lesz gond. Az én szülésznöm amúgy fent van viberen is, ha nem sürgős dologról van szó, ott is lehet kommunikálni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 28. 12:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tuti ez lesz velem is... Nem tudom miért van ez, nehezen hívok barkit, nehogy zavarjam😀

# 4/7Időpont máj. 28. 12:22 Privát üzenet
8-18 között..ha zavarod nem veszi fel..

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 28. 12:28 Privát üzenet
Pont most kerdeztem (uzenetben) a szulesznomet, h mikor hivhatom, mert szeretnek vele beszelni, azt valaszolta, h nem tudja sajnos, ezt elore kiszamolni, hivjam batran, ha nem veszi fel, akkor mihamarabb visszahiv!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 28. 12:57 Privát üzenet
Én kb délután 3-tól szoktam keresni a dokimat, ha éjszakás volt gondolom addigra már ébren van :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 4. 09:19 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miskolc Semmelweis kórházban. Kit válasszak terhesgondozásra, aki szülést is vállal? Vagy fogadjak szülésznőt?
Mikor hívhatom a nőgyógyászt?
Mikor érdemes felfogadni a szülésznőt, hány hetesen? Ha mondjuk 30 hetesen felfogadom, onnantól hívhatom őt, ha van valami gond, kérdés?
A fogadott szülésznőt akár éjjel is hívhatom, ha úgy érzem, beindul a szülés és a dokit nem érem el?
Tatabányán jó szülészt és szülésznőt keresek, aki nem pénzéhes és a tarifája is elfogadható, hívhatom amikor gondom van, van magánja is, ha szülök akkor tuti nála, ha kell eljön...
Székesfehérváron gátvédelemben profi szülésznőt keresnék, ajánlanátok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!