Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor hívhatom a szülésznőt?

Mikor hívhatom a szülésznőt?

Figyelt kérdés
Az utolsó trimeszteri vérvétel és hüvelyváladék vizsgálatra szeretnék időpontot egyeztetni, de eddig nem volt ilyen, csak most fogadtuk fel. Tudom hogy 12 órában dolgoznak, nem merem felhívni nehogy felkeltsem... Tzdom hogy butaság, de úgy érzem hogy zavarom őt, egyébként minden telefonálás előtt így érzek mikor orvost vagy hasonló személyeket kell hívni...
2019. máj. 28. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
De emiatt miért hívnád??
2019. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert ő csinálja a vérvételt, időpontot egyeztetni
2019. máj. 28. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, én amikor elkezdtem vajúdni, akkor is vonakodva hívtam, mert még hajnal volt, nem akartam zavarni 😂 De amúgy ha munkaidőben hívod, mondjuk koradélután, szerintem nem lesz gond. Az én szülésznöm amúgy fent van viberen is, ha nem sürgős dologról van szó, ott is lehet kommunikálni.
2019. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tuti ez lesz velem is... Nem tudom miért van ez, nehezen hívok barkit, nehogy zavarjam😀
2019. máj. 28. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
8-18 között..ha zavarod nem veszi fel..
2019. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont most kerdeztem (uzenetben) a szulesznomet, h mikor hivhatom, mert szeretnek vele beszelni, azt valaszolta, h nem tudja sajnos, ezt elore kiszamolni, hivjam batran, ha nem veszi fel, akkor mihamarabb visszahiv!
2019. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb délután 3-tól szoktam keresni a dokimat, ha éjszakás volt gondolom addigra már ébren van :)
2019. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!