Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

3. Kerület, Vörösvári úti rendelőben terhesség megállapításánál adnak ultrahang képet?

jún. 3. 20:52  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem szinte mindenhol lehet kérni vagy lefotózni a monitoron de csak mondom, hogy az elso uh-n a bébi úgy néz ki mint egy babszem kb. Amikor az orvos a képre mutatott, hogy “itt van a kisbabája” én néztem mint valami hülye, hogy igeeeen és mégis hol?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 3. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan zajlik a 11. -12. heti "nagy" ultrahang?
Gond, ha a 12. héten tudok csak elmenni először a nőgyógyászatra?
Dr Tuba Gyula Győri magánrendelésén van ultrahang? A a terhesség alatti 3 kötelező uh vizsgálatot ő végzi vagy az uh laborba küld el? Milyen gyakorisággal kell járni hozzá....
18. hetes genetikai ultrahangra Kisvárdán kell beutaló?
19 hetesen mekkora az elfogadható nyaki redő értéke?
Ultrahang leleten mit jelent az ABD1:46mm ABD2:44mm? Azért nem az orvost kérdeztem mert csak itthol néztem meg a leletet egyébként minden megfelelő méretü egyedül ezt nem tudom...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!