Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van meg olyan, akit stresszeln...

Van meg olyan, akit stresszelnek a vizsgalatok, es szive szerint talan a genetikai uh kuvetelevel kihagyna az osszes tobbit?

Figyelt kérdés
Aki igy erez, ti vegul hany alkalommal voltatok , es milyen vizsgalatokon?
2019. jún. 5. 15:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor lennék ideges, ha nem kellene uh-ra menni. Minden uh előtt paráztam eddig, de csak azért hogy minden rendben legyen. De ez szerintem nem olyan stressz amit ne lehetne kibirni. Inkább csak izgalom,

Szerintem én akkor nem tudnék nyugodt maradni, ha nem mennék minden hónapban a dokihoz.

Ha van probléma és nem tudok róla az nem "orvosság" és segíteni se tud rajtunk senki.

2019. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Hat nem tudom, számomra elképesztő hogy ezen parázik pár kismama. Kihagynák legszívesebben a vizsgálatokat. Elképesztő!!! Ez a babáitok érdeke nem pedig a ti kényelmetek miatt van. Kérdező! Velem még sosem fordult elő én pont hogy keveslem a vizsgálatokat. Még mindig el vagyok képedve, jó isten.... 26 hkm
2019. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én magánorvoshoz járok 4 hetente, mindig 4D babamozi van, megkapom az egészet pendrive-on. Eszembe se jutott hogy bármin parázzak, örülök, hogy látom a gyereket és jól van. Már csak egy alkalom van hátra.

Az elsőnél is ugyanígy volt.

A védőnő is néz szívhangot havonta.

A cukorterheléssel se volt bajom, a laborokkal sem.

A szülésznő nem talált vénát az első császáromnál, összeszurkálta mindkét karom, nem volt kis méretű branüljük és katéterük sem.

Lehet most a saját osztályomra megyek rózsaszín branül - és katéterbeszerző körútra mielőtt befekszem, ezek voltak a legsz...rabb élmények az egészben. Meg inkább magamnak szúrok vénát, az is jobb. :D

2019. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Soha nem stresszeltem semmilyen uh elott.

Pedig en a 3 kötelezőn kívül 4 hetente jártam orvoshoz. Sőt integralt tesztet csinaltattam és mind2 terhességemnel kibirtam a cukorterhelest is, pedig a masodikkal minden edestol emelyegtem.

Te se hagyd ki a cukorterhelest. Komolyan!

2019. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha később kiderül hogy van valami baj, de ez már hamarabb kiderült volna és megelőzhetted volna akkor bánnád hogy nem jártál rendesen orvoshoz?

Én inkább járok (meg engem nem is stresszel), mint hogy utána azért stresszeljek hogy az én lustaságom miatt lett baja a babámnak...

Félsz valamitől kérdező?

2019. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az igen, úgy nekiugrani a gyerekvállalásnak, hogy "de engem stresszelnek a vizsgálatok"...

Qva sok minden fog még stresszelni és qva sok mindenhez nem lesz még kedved, olyankor is inkább passzolod majd a felelősséget?

A gyerek már a pocakodban is szeretne egészségesen fejlődni, jó lenne, ha kiderülne időben ha probléma van, jó lenne, ha diétáznál ha cukorbeteg vagy, stb. De mindegy, neked kell majd elszámolnod a lelkiismereteddel ha gáz van...

2019. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Milyen betegsegeket lehet konkretan megelozni a vizsgalatokkal, ha a gyermeket mindenkeppen megtartanam? Mert en ugy tudom, az uh max csak kimutatja, de csinalni nem tudnak vele semmit.
2019. jún. 24. 11:27
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg olyan betegség van amit már magzati korban kezelnek vagy akár műtenek, esetleg olyan anyai kórképek amik kihatással vannak a magzat egészségére, de kezelhetőek stb. Nyilván mindegy, ha te pl csak az emelt családi pótlékra hajtasz vagy Münchausenes anya vagy aki csak figyelemre vágyik, ezért imád orvosról orvosra járni a beteg gyerekével, de azért értelmesebb emberek szeretnek elébe menni a dolgoknak és idejében kezelni ami kezelhető.
2019. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jól tudod, kedves kérdező
2019. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jóval stresszesebb amikor a foglalt időpont előtt 10 perccel tojja nyakon magát a csemete, amikor lefekszik az út közepén hogy ő nem megy doktornénihez, vagy amikor magas lázzal sír. Vagy ha simán ordít 1 órája és nem tudod miért. Vagy tudod - mert nem repülnek szivárványos pónik az ablak előtt.

Terhesen ha nem derül ki semmi, akkor nyugi van.

2019. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!