Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor kezdtetek vizesedni?

Mikor kezdtetek vizesedni?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, a bokám két napja nagyon bevizesedett. Tény, hogy ülő munkát végzem, nem sokszor állok fel, de ilyen problémám eddig soha nem volt. Felpolcoltam, de egyenlőre nem tűnik hasznosnak.

2019. jún. 5. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Egyikkel sem vizesedtem, a legvégén sem. Az egyik barátnőm nagyon, neki sószegény éttendet, sok folyadékot és minél több mozgást javasoltak.
2019. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel szülés előtt 2 héttel, másodikkal soha
2019. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Én alapból, nem terhesen is hajlamos vagyok avizesedésre, főképp nyáron.


Elsővel már a 20. hét környékén vizesedtem. MÁsodikkal a 26. héttől kb., a harmadikkal a legkésőbb, a 32. hét környékétől. Persze hamarabb is előfordult, hogy mondjuk a zokni nyoma megmaradt a bokámon, de kifejezett lábdagadás, amikor alig fért be a cipőbe a lábam, ekkortól volt. Most 34 hetes vagyok a harmadikkal, konkrétan fájdalmasan feszül a bőr a lábamon, és míg régebben ez reggelre leapadt teljesen, most már reggel sem kényelmes a papucs. A vérnyomásom viszont majdhogynem alacsony.

2019. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a dokinak megemlíted h.ülő munkát végzel,ki fog írni.Tesóm is ülő munkát végzett,kiírta a doki,onnantol mem vizesedett.
2019. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szeretném kiíratni magam csak ha a baba miatt szükséges, szerintem megőrülnék ennyit itthon. Ma voltam a védőnőnél, kaptam pár tanácsot. (Séta, semmi só, ásványvízbe ne legyen nátrium) Remélem javulni fog.
2019. jún. 6. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!