Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Mikor kezdtetek vizesedni?

14 hetes vagyok, a bokám két napja nagyon bevizesedett. Tény, hogy ülő munkát végzem, nem sokszor állok fel, de ilyen problémám eddig soha nem volt. Felpolcoltam, de egyenlőre nem tűnik hasznosnak.

Keress kérdéseket hasonló témában: vizesedès

jún. 5. 22:54  Privát üzenet  

A válaszok
Egyikkel sem vizesedtem, a legvégén sem. Az egyik barátnőm nagyon, neki sószegény éttendet, sok folyadékot és minél több mozgást javasoltak.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 5. 23:16 Privát üzenet
Elsővel szülés előtt 2 héttel, másodikkal soha

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 5. 23:23 Privát üzenet

Én alapból, nem terhesen is hajlamos vagyok avizesedésre, főképp nyáron.

Elsővel már a 20. hét környékén vizesedtem. MÁsodikkal a 26. héttől kb., a harmadikkal a legkésőbb, a 32. hét környékétől. Persze hamarabb is előfordult, hogy mondjuk a zokni nyoma megmaradt a bokámon, de kifejezett lábdagadás, amikor alig fért be a cipőbe a lábam, ekkortól volt. Most 34 hetes vagyok a harmadikkal, konkrétan fájdalmasan feszül a bőr a lábamon, és míg régebben ez reggelre leapadt teljesen, most már reggel sem kényelmes a papucs. A vérnyomásom viszont majdhogynem alacsony.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 5. 23:33 Privát üzenet
Ha a dokinak megemlíted h.ülő munkát végzel,ki fog írni.Tesóm is ülő munkát végzett,kiírta a doki,onnantol mem vizesedett.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 6. 08:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem szeretném kiíratni magam csak ha a baba miatt szükséges, szerintem megőrülnék ennyit itthon. Ma voltam a védőnőnél, kaptam pár tanácsot. (Séta, semmi só, ásványvízbe ne legyen nátrium) Remélem javulni fog.

# 5/5Időpont jún. 6. 10:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor kezdtetek el vizesedni?
Ikres anyukák! Kb. hány hetesen kezdtetek el hízni, és vizesedni, ill. mikor éreztétek őket először?
Hányadik héttől kezdtetek el vizesedni és mit tettek, hogy elmúljon?
Hány hetesen kezdtetek vizesedni?
Kismamik ti mikor kezdtetek el vizesedni?
Szerintetek nagyon vizes már a bokám? Ti hanyadik héttől kezdtetek vizesedni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!