Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szegeden a női klinikára...

Szegeden a női klinikára vitte már be valaki magával a gyerekét?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 12éven alulit nem engednek be, de a dokim a párommal egyszerre hívott vissza magához minket az eredményeink miatt. Anyukám dolgozik aznap, anyóssal nem tartjuk a kapcsolatot, bébiszitter még sosem vigyázott a gyerekre,nem most szeretnénk elkezdeni kísérletezni, senkire nem tudom rábízni. Beengedik velem vagy mit tudnánk csinálni szerintetek?
2019. jún. 19. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mekkora gyerek?
2019. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 éves
2019. jún. 20. 07:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát esélyes, hogy nem fogják beengedni. Gondolom nem marol holnapra van az idopont, ker3ss egy ismerőst, aki a klinika előtt meg tud várni a gyerekkel
2019. jún. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak eredmények megbeszélése lesz, akkor a párod mondjuk ott marad a gyerekkel a portán, te meg bemész, átveszed a papírokat és meghallgatod a dokit mindkettőtök eredményéről.
2019. jún. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy a szigor szegeden, próbálj meg valakit keríteni, vagy a férjed kell, hogy kint maradjon a gyerekkel :(
2019. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Keddre van időpontunk, addig megpróbálom hátha anyukám tudna segíteni, rajta kívül tényleg nem tudnánk kire bízni,ismerősünk sincs Szegeden :/ máshol simán beengedik a gyerekeket,itt elég szigorúak..
2019. jún. 20. 08:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd, teljesen érthető, ha nem engedik be, hiszen egy gyereknek semmi keresnivaloja nincs egy klinikan. Másrészt meg orvoshoz mentek, komoly témáról fogtok beszelni, ott tan nem egy 2 éves fegyelmezése kellene hogy lekösse a résztvevőket.
2019. jún. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze ezt én értem,meg tudom,szerencsére jó gyerek,megül egy helyben, csak ilyenkor kicsit nehéz hogy hogyan is oldja meg az ember...
2019. jún. 20. 08:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség (még nincs gyerekem), de játszóházban nem lehet hagyni? Beszél már amúgy?
2019. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!