Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mindent csak penzert? Egy...

Mindent csak penzert? Egy állami kórház megengedhet magának ilyet szerintetek vagy az én elvarasaim voltak nagyok?

Figyelt kérdés

Neveket,pontos helyszínt nem írok,de ha van rá igény ,akkor szívesen.


13hetes terhes vagyok,magánrendelés te járok,de az orvosom behívott a szakrendelések,hogy a 12 hetes genetikai ultrahangot elvégezzük.

Be is hívták,ahol egy furcsa modorú nő megkezdte a vizsgálatot,majd a közepén fennhangon odabofogott egy ilyet:

AKARJA TUDNI MI LESZ?

(3 mp gondolkodás után rájöttem hogy a baba nemére gondol)

Mondtam hogy szeretném,ha írásban lenne még akár egy kis cetlin,akár egy betűvel vagy az új.foto hátulján

Röhögve ramondta,hogy ja,ilyet nem csinálunk,akkor nem tudom meg és kész.


Őszintén reménykedtem hogy tényleg csak viccelt ezzel,de mikor kimentem és atneztem minden vizsgálati lapot ,fotót,reklamanyagot,amit a kezembe nyomott,rájöttem hogy ez tényleg nem írta le sehova.



Ez egy ilyen extra kivansagnak számított?tényleg nem várhatok el ilyet egy magankorhazban?de az ultrahang fotot,(amin semmi nem látszik) azért egy csekk kíséretében a kezembe nyomta hogy fizessem be( bár azt se tudom mennyit miért és hova)


2019. jún. 25. 11:27
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Bocsánat az ékezetekért de már azt sem tudom mit csináljak magammal,olyan dühös vagyok...
2019. jún. 25. 11:28
 2/45 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, de röhögök rajtad :D Nem tök mindegy, hogy leírja, hogy fiú, vagy megmondja? Gondolom az a tipikus mindenért kötekedő ember vagy.
2019. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerüen szólsz az orvosodnak, ö majd lerendezki a nöt!


Mellesleg ez EGY ember, és nem AZ állami kórház!

2019. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Érthetetlen, hogy ekker miért nem jó, ha azt mondja, x nemű a gyerek. Az uh fotó meg mindenütt fizetős, max magánorvosnál nem mondja, hoyg a 9000ftbol 1500 volt a kép
2019. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Na most akkor magán vagy állami kórház? Utóbbiban bizony igen hosszúak a sorok, ha mindenkinek csak egy ilyen óhaját-sóhaját teljesítenék, sose érnének a nap végére. Egyébként sem illik kiszolgálóknak tekinteni az egészségügyi személyzetet, de egy államiban, ahol eleve túl vannak hajszolva kevés pénzért, na ott végképp nem.
2019. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim válasza:
59%

Olcsón megúsztad azt, hogy milyen mikor egy dorktor tirpák.

Én PCO beteg vagyok. Elmentem vizsgálatra, ahol megkérdeztem az orvosz lehet e gyerekem?

Mire ő.:

- Minek magának gyerek?

Még az aszisztens is csak bámult.

Páromnak csak otthon mertem elmondani, ott a váróban nem. Mert tuti nekimegy...

2019. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
89%
Már bocsi de az állami kórház nem fog cukiságokkal dobálózni neked csak mert te úgy akarod... van elég gondjuk, levannak terhelve... nem az a dolguk hogy a kívánságaidat lessék. Oké terhes vagy, különlegesnek érzed magad... de minden kismama így érzi, ők pedig rengeteget látnak naponta.
2019. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
93%

Mi is magándokihoz járunk mindenért, de audiológia sajnos nincs(ilyen vizsgálattal, ami nekem kellett)


Annyira lesokkolt, ami fogadott, hogy elképesztő..


Persze értem én, hogy a sok ostoba ember fárasztja őket( előttem ment be egy kiabálós pasi, aki a sok várakozási idő miatt akadt ki)..


Szóval a magándokik azért rendesebbek, mert kevesebb idiótát fognak ki..


Annyi pénzt meg nem lehet fizetni senkinek, amitől az idegszálai visszanőnek.


Ha egyébként máshol jársz(ügyintézők, okmányiroda, légiutaskísérők,földhivatal, ellenőrök, tanárok), megfigyelheted, hogy mind idegesebb típus, minimális megértéssel, mert a sok suttyót el kell viselniük nap mint nap.


Kemény meló emberekkel dolgozni..

2019. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Szerintem én inkább a tipikus első szülő vagyok,aki kicsit tart attól,hogy nem tájékoztatják mindenről,amiről csak lehet.


Ezzel sem lett volna gond,ha azt mondja,hogy "ne haragudjon erre nincsen időnk ,megmondjuk most vagy ne?"


Azért akartam ezt kérni,mert szerettem volna ,ha az apukája tudja meg a nemét először.Mivelhogy ő be sem jöhetett oda,de ezt még meg is ertettem...


Az orvosom is meglepődött,bár a hölgynek szörnyű hírneve van más fórumokon is :( nem hittem hogy én is pont vele futok ossze

2019. jún. 25. 11:46
 10/45 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem fogja leírni, mert mindig van hiba lehetőség. Mi van, ha erős tippre lány, aztán kiderül, hogy fiú? Még csak 13 hetes vagy, és gondolom nem hiperszuper modern 4D UH.

Aztán a végén ő üti meg a bokáját, ha a papírt lobogtatva bepereled, hogy lányt/fiút "diagnosztizált".

Az én dokim hasonlóan járt. Nem is mondott egy szót se, hogy mi lesz. Kimerevítette a képet, ki is nyomtatta, és fiába látszott egyértelműen, hogy az kuki, ő nem mondta ki, hogy fiú.

Ez nem is része a munkájának.

2019. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!