Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Előbb kell mennem cukorterhelé...

Előbb kell mennem cukorterhelésre, ha már voltam GDM-es?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Kórházfüggő, hogy mikor, nekem 12. héten kellett.
2019. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elöbb kellett, de a cukros löttyöt már nem volt szabad meginnom hanem normálisan meg kellett reggeliznem két vérvétel között. Azt mondta a doki, hogy akinek már volt terhesség alatti cukorbetegsége annak tilos.
2019. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: az én dokim meg kétszer is megcsináltatta velem cukros löttyel, terhesség alatt. Szóval megoszlik a vélemény...
2019. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem a 16.héten csináltatták meg, szintén lötyivel. Aztán jobb lett, mint bármelyik egészséges embernek (0min 5.0, 120min 5.3), aztán ment a pislogás, hogy ezt hogy. Meg hogy de azért diétázzak. Hát hurrá, diétázok.
2019. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem elso babaval hatarertek volt. Masodik terhessegnel is cukoros lotyit kaptam, rendes idoben. Nem lettem masodszorra cukros.
2019. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! akkor ez tényleg csak az orvoson múlik. én a mostani terhességemnél orvost váltottam. szóljak neki erről vagy majd kérdezi, esetleg látja valahol?
2019. júl. 2. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Elvileg végigkérdezi a korábbi terhességet, problémamentes volt-e, hogyan ért véget, stb, ott el kell mondani.
2019. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen voltam, addigra elmúlt a hanyinger is... Mivel újra magas lett a terhelés eredménye, így diéta megint. Több terhelésre nem kell mennem, egy eleve cukros kismamának nem tesz jót az a cukros lötty.
2019. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kellett előbb mennem a szokásosnál, ugyanúgy meg kellett innom a cukros vizet
2019. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj a dokidnak, mert ha most is magasabb a cukrod akkor nagyon nem jót tesz a cukros lötty.
2019. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!