Ez most vajon miért?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az első vizsgálaton. Utolsó menstruáció alapján 6 hetes kismama vagyok. Megvizsgált az orvos, csinált uh-ot is, mutatta a monitoron hogy pulzál a kicsi szíve :) illetve annyit mondott az asszisztens nőnek hogy ludtojásnyi. Nem kaptam semmi papírt "csak" egy uh os képet. Annyit mondott hogy kérjek időpontot a kórházba uh ra,amire 2 hét múlva kaptam időpontot, majd az eredménnyel keressem meg. Ha gond lenne gondolom mondta volna!?
2019. júl. 10. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondta volna. De furcsa, hogy nem kaptál egy ambuláns lapot se, azt mindig szoktak adni mindenhol.
2019. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magánrendelésen voltam, lehet hogy azért nem :/
2019. júl. 10. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

An szívhang

Méh lúdtojásnyi


Mi lenne a gond?

/persze az nem jelenti, hogy később nem lehet, fe miért lenne? 😉/


Fura,hogy ambulánslapot nem kaptál

( magándoki is adott mindig)


Gartulálok

💗💗💗

2019. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
MAgándokinál én csak azért kaptam kezelőlapot, mert a munkaköröm miatt igazolás kellett, hogy nem dolgozhatok. Egyébként minden alkalommal csak Uh. képet kaptam, amire rá volt írva a magzat paramétereitől elkezdve a szülés várható időpontja ill. a magzat hetekben becsült kora.
2019. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is meglepődtem, mert előző terhességemnél adott mindig az orvos (máshoz jártam),illetve kórházba sem kellett járnom uh ra, mindig a magánrendelésen csinálta
2019. júl. 10. 12:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Abból lehet gond, ha reggel és délután iszok egy 3 in 1 kv-t? Azért kérdezem, mert az első terhességemnél nem tudtam inni, de most olyan jól esik :)
2019. júl. 10. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet gond belőle
2019. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!