Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Ez most vajon miért?

Tegnap voltam az első vizsgálaton. Utolsó menstruáció alapján 6 hetes kismama vagyok. Megvizsgált az orvos, csinált uh-ot is, mutatta a monitoron hogy pulzál a kicsi szíve :) illetve annyit mondott az asszisztens nőnek hogy ludtojásnyi. Nem kaptam semmi papírt "csak" egy uh os képet. Annyit mondott hogy kérjek időpontot a kórházba uh ra,amire 2 hét múlva kaptam időpontot, majd az eredménnyel keressem meg. Ha gond lenne gondolom mondta volna!?

júl. 10. 12:00  Privát üzenet  

A válaszok
Mondta volna. De furcsa, hogy nem kaptál egy ambuláns lapot se, azt mindig szoktak adni mindenhol.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 10. 12:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Magánrendelésen voltam, lehet hogy azért nem :/

# 2/7Időpont júl. 10. 12:07 Privát üzenet

An szívhang

Méh lúdtojásnyi

Mi lenne a gond?

/persze az nem jelenti, hogy később nem lehet, fe miért lenne? 😉/

Fura,hogy ambulánslapot nem kaptál

( magándoki is adott mindig)

Gartulálok

💗💗💗

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 10. 12:20 Privát üzenet
MAgándokinál én csak azért kaptam kezelőlapot, mert a munkaköröm miatt igazolás kellett, hogy nem dolgozhatok. Egyébként minden alkalommal csak Uh. képet kaptam, amire rá volt írva a magzat paramétereitől elkezdve a szülés várható időpontja ill. a magzat hetekben becsült kora.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 10. 12:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is meglepődtem, mert előző terhességemnél adott mindig az orvos (máshoz jártam),illetve kórházba sem kellett járnom uh ra, mindig a magánrendelésen csinálta

# 5/7Időpont júl. 10. 12:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Abból lehet gond, ha reggel és délután iszok egy 3 in 1 kv-t? Azért kérdezem, mert az első terhességemnél nem tudtam inni, de most olyan jól esik :)

# 6/7Időpont júl. 10. 14:53 Privát üzenet
Nem lehet gond belőle

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont júl. 11. 08:41 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mièrt van egyre több eltünt gyerek? Vajon mi törtènhet velük?
Mit tennètek a helyembe, jót cselekszem vajon?
Ez mit jelenthet vajon?
Ma van a 14. Napja a ciklusomnak barnázok egész nap, hozzá teszem nekem nem volt még ilyen. Nagyon szeretnénk babát a párommal és ma együtt voltunk. Jó az ha ciklus 14. napjan...
Az vajon normális, hogy az orvos a 9. hét óta nem vizsgált meg manuálisan? 21 hetes vagyok
Védőnő vajon hogy lesz?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!