Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Esetleg szült valaki mostanába...

Esetleg szült valaki mostanában Kisvárdán Erdélyi Tatjána doktornőnél?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre járok hozzá az elejétől kezdve, ugyan jelezni nem jelezte felém, hogy nem vállal szülést, de hallottam már olyat, hogy nem is dolgozik már a kórházban és nagyon nyugtalanít, hogy bizalommal fordultam hozzá, mégsem mondta, hogy a szülést nem vállalja. Olyat is mondtak már, hogy Nyíregyházán dolgozik már és nem Kisvárdán.Nyilván meg fogom tőle kérdezni, ha megyek legközelebb, de miharamabb szeretnék tisztán látni. Ha valaki esetleg tud hasznos info-val szolgálni nagyon megköszönöm neki! :)

2019. júl. 20. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg ha megkérdeznéd?
2019. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván megkérdezem tőle, amint azt le is írtam, de mivel ma bogarat ültettek a fülembe szeretném mielőbb az igazat tudni. Hétvégén emiatt szerintem pofátlanság lenne zavarni.
2019. júl. 20. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éve szültem, nem nála, de ott volt alkalmam megismerni. Nagyon kedves, emberséges és jó szakember. Úgy tudom jelenleg csak magánban dolgozik, terhesgondozást vállal, de szülést nem, gyereke született nemrégiben. De egyébként Kisvárdán akiket megismertem mind szuperek: N. Miklós, V. Csaba, Csóka doktor
2019. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább ajánlom neked Vajóczki Csabát. Nekem sokkal szimpatikusabb, nagyon jó szakember, bármiben fordulhatsz majd hozzá, ha esetleg Tatjána nem vállalna.
2019. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még most sem szüleszt sem Kisvárdán, sem Nyíregyházán. Csak maganban van. Én is hozzá jártam évekig, vmint terhesgondozásra is. Az utolsó pillanatban váltottam dokit,mert megijedtem H ügyeletes dokinál kell majd szüljek. Kár hogy nem szüleszt..pedig legjobb orvos.( A kisfiam neki köszönhetem)
2020. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!