Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szent Kristóf, Sztk/ultrahang?...

Szent Kristóf, Sztk/ultrahang? Csak az válaszoljon, aki ide jár/t gondozásra!

Figyelt kérdés
Időpontot akartam kérni első ultrahangra, és a hölgy azt állította, hogy náluk az első ultrahang a 12. heti genetikai. Ez mikor változott meg? Igaz egyáltalán? Mert előzőleg a 12. heti uh legalább a második, vagy inkább a 3. uh volt itt!
2019. júl. 22. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. heti vilt ott az első. A terhesség megállapításaokra meg ha volt valami az orvos megnézett, de a szonográfus a genetikain először, a végéig összesen háromszor.
2019. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez csodálatos! Akkor a 12. heti után még hány hetesen van a másik 2? Mert barátnőm az utolsóra nem kapott ugyanitt időpontot, csak a terminusa utánra, és nevetve mondta a "kedves" hölgy, hogy ha megszül, ne feljetse el lemondani az időpontot! Akkor valaki simán csak 2x van uh-zva? Azért legalább az elején megnézhetnék, hogy ne kellje a 12. hétig várni, minden ok-e...
2019. júl. 22. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:

18-20. hét környékém volt a második és a 30. hét körül.

Az első genetikai ultrahangot azt hoszem 13. hétig lehet megcsinálni, ha nincsen rá időpont menjetek el magánba.

2019. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orvosod nem nézett meg ultrahangon mikor megállapította a terhességet?
2019. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem voltam nála. Péntekre van időpontom.
2019. júl. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!