Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szülész-nőgyógyász vélemények?

Szülész-nőgyógyász vélemények?

Figyelt kérdés

Koraterhes vagyok és férjemmel dr. Bánhidi Andor doktor urat néztük ki a terhesgondozásra illetve a szülésre. Egyik ismerősöm ajánlotta, viszont az interneten nem sok véleményt találtam róla. Van esetleg valakinek tapasztalata a doktor úrral? Minden érdekel pozitív és negatív egyaránt!

Nagyon szépen köszönöm!



2019. júl. 22. 17:49
 1/1 anonim válasza:

Én nem sokáig jártam hozzá, de egy időben hozzá jártam.

alapvetően lelkiismeretes, kedves fiatal orvosnak mondanám, de nálam nagyon fontos, hogy azt érezzem, hogy egy tapasztalt szakember az orvosom.


Az általános vizsgálatoknál elég alapos volt, és mindent elmagyarázott, kedves volt.

Viszont nála döntöttem el, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, és minden vizsgálat nélkül csupán pár kérdés feltétele után felírt nekem egy fajta fogigátlót.

Később mikor épp nem rendelt és akkut panaszaim voltak Dr. Boiskó Klára doktornőhöz mentem, és ő a kórelőzményeimet iszonyatos részletességgel hónapokkal visszamenőleg lekérdezte, és rögtön csináltatott velem egy olyan vizsgálatot, amit elvileg mindig meg kéne csinálni fogamzásgátló felírása előtt, mert ha az pozitív, akkor nem is szabad fogamzásgátlót szednie az adott embernek.


Szóval én azt mondanám, hogy látszik rajta, hogy alapvetően jó ember meg jó orvos, de én nem tudtam ezek után megbízni benne.

A fogamzásgátló kiválasztása elég fontos kérdés...nagyon nem mindegy hogy melyik tipusut választjuk, mert mindenkinek más és ezek a készitmények is nagyon különbözőek, és pont ezért egyáltalán nem mindegy, hogy kinek melyiket irják fel...


Persze fogamzásgátló felirással kapcsolatban rengeteg horror sztorit hallottam, szóval ebból a szempontból, lehet, hogy ha nem is mindegyik de nagyon sok doki problémás, pláne itt Magyarországon, ahol még nincs annyira elterjedve, meg nem sokan használják.

2019. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!