Elapadhat a tej?

Figyelt kérdés
6honapos a kislanyom.Tegnap csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett.Nem szeretnem megtartani a babat 5gyermeket nevelunk a parommal (o hozott 3at en 1et es van a kozos baba) Ha ezt elvetetem elapadhat a tejem?
2019. júl. 26. 10:44
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ne kovezzetek meg kerlek titeket,vigyaztunk...es tenyleg cicizik meg a lanyom.Azt olvastam szoptatas alatt 6-7% az eselye a teherbe esesnek.Hat en sajnos beleestem :(
2019. júl. 26. 10:46
 2/32 anonim ***** válasza:
63%

A szoptatás nem védekezés. Nem 6-7 százalék, hanem 50: vagy összejön, vagy nem.


Valószínűleg a tejet fogja befolyásolni (már maga a terhesség is), de azt nem hinném, hogy elapadna, az íze viszont biztosan megváltozik.

2019. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem a hatodik.Ha figyelmesen olvastal volna akkor latnad hogy a 3-ik.A parom sajnos egy gyerekgyar.. :(
2019. júl. 26. 10:49
 4/32 A kérdező kommentje:
Olyanok irjanak akik jartak mar hasonlo cipoben..bar ezt az erzest nem kivanom senkinek
2019. júl. 26. 11:00
 5/32 anonim ***** válasza:
64%

Értelmes ember 5 gyerek után gumit húz.

Sokan nem járnak ilyen helyzetben, mert gondolkodnak.

És nem én vagyok a tuskó. Te fogsz szoptatós baba mellett abortuszra menni!

2019. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem is apad el, megváltozik az íze, el fogja utasítani a gyerek. Abortusz nélkül is így lenne nagy eséllyel.


De tetszik vagy sem: a szoptatás nem védekezés. Nem védekeztél, így nagy esélye volt, hogy becsúszik.

Értem, hogy nem akarod megtartani ennyi gyermek mellett, ez a te döntésed, itt nem kell senkinek magyarázkodnod, de attól még ne hárítsd a felelősséget, következmények vannak, ez van.

2019. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Van gyerek, aki a terhesség alatt is végig szopik, ezt előre nem lehet megmondani. Az abortusz miatt szerintem nem fog elapadni, terhesség alatt szokott kb.16-17. héten, de ez addigra téged már nem érint majd...
2019. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
A párod nem gyerekgyár, hanem egy felelőtlen tuskó, aki nem képes gumit húzni. Ne keverjük a szezont a faxommal.
2019. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Nehéz elmennem amellett, hogy a 21. században az emberek képesek facebookot, gyakorikerdeseket, meg ki tudja, még mi mindent használni,de arra nem tudnak rákeresni, hogyan működik a testük, hogyan kell védekezni, mi a fogantatás és a terhesség. Az ok, hogy nagyanyáink korában a nők azt hitték, szoptatás alatt nem esnek teherbe. Nem sok fogalmuk volt a menstruációról, hormonokról, női ciklusról. De, hogy a 21. században ne nézzenek utána ilyen alapvető dolgoknak, mert "úgy tudják, szoptatás alatt nem lehet teherbe esni", az már kicsit sok.

Kérdező, a nőgyógyász, akit az abortusz miatt úgyis fel kell keresned, válaszol minden kérdésedre.

2019. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
8-as.Tudom hogy az en felelossegem es hogy en vagyok hibas.Nem haritottam en senkire sem.Egy kerdest tettem fel de mar egybol a nagy minta ember(ek) betalalnak..En is nagyon sajnalom a babat 30eves vagyok es meg soha nemvolt abortuszom amire buszke is voltam ezidaig. :( Aki kotoszkodik kritizal valoszinuleg fogalma sincs h ez milyen bortaszto erzes,plane ugy hogy ezerr lehet h meg gyermekem apjat is elveszitem.( O szeretne a babat,nagyon abortusz ellenes) Egyszeruen teljesen padlon vagyok lelkileg ranezek a 6honapos kislanyomra es osszeszorul a szivem h egy ilyen gyonyoruseget fogok elvetetni... Olyat kell tennem amit soha soha nemakartam,de mostmar keso tulsokaig huztam az orvost a gyogyszert...es ezt az erzest nem kivanom senkinek.. Na ennnyi koszonom az ertelmes valaszokat azt is aki bunko volt legalabb belemrugott mas is a parom helyett.
2019. júl. 26. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!