Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt már terhesség...

Akinek volt már terhesség megszakítása hogyan sikerült túljutni rajta?

Figyelt kérdés
Hosszas mérlegelés fájdalmas végleges döntés meghozatala után majdhogynem 14 hetesen vetettem el a kisbabámat! Pár napja történt nagyon összetörtem lelkileg! Sajnos nem volt más választásom! Kérlek a fájdalmas rosszindulatú kommenteket most mellőzzétek!

2019. szept. 15. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem annyival volt könnyebb, hogy tudtam, hogy jó döntést hozok. Az akkor "párom" lényegében eltartott. Külföldre mentem és ott éltünk, ő nem magyar volt. Folyamatosan gúnyolt a nyelvimeretem hiányosság miatt. Bebeszélte nekem, hogy hiába megyek interjúra, úgysem vennének fel sehova. Senki mást nem ismertem és eleve nem volt sok önbizalmam, így hittem neki. A szenvedélye volt a szerencsejáték amivel rengeteg pénzt veszített. Volt, hogy egy alkalommal fél millió Forintnak megfelelő összeget eltapsolt játékgépen. Én gimi után egy évet diákmunkáztam otthon így volt némi spórolt pénzem, de elég hamar odalett, mert oda kellett neki adnom, hogy eljátszhassa. Konkrétan semmim nem maradt. Ő étteremben dolgozott és evett ott. Nekem minden nap hozott édességet, hogy azt egyem. Volt sokszor hogy 3 tábla csoki volt a napi kajám. A szex rossz volt és nem akartam óvszer nélkül, de megfenyegetett, hogy kirak ha nem csinálom azt amit mond. Amikor pozitív lett a teszt, akkor örült és elkezdett lakást keresni kettőnknek. Idáig egy meg osztott házban éltünk, 6 másik férfi lakott a többi szobában. A használt tampont például úgy kellett a táskában tárolni addig amíg utcai szemetest nem találtam, mert nem volt a házban lehetőség kidobni. Majd miután rájött, hogy nem tud egy lakást bérelni, így egyből előhozta az abortuszt. Tudtam, hogy ilyen körülmények közt nem akarok gyereket, így 7 hetesen megtörtént. Már ekkor is nagyon magam alatt voltam, naponta sírtam, egész nap csak feküdtem. Szóval nagy változás nem volt utána. Miután kikeveredtem ebből a helyzetből, utána még egy évig borzalmas volt a kórház közelébe menni. Később enyhült a dolog. Ez olyan mint pl. a nagymama halála. Sosem lesz vidám emlék, de folyamatosan fog halványodni.
2019. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves 1es! Remelem, h elhagytad ezt a szanalmas pasit kozben!
2019. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerdes az, h miert vetetted el... Beteg volt esetleg?
2019. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt beteg egészséges kislány volt
2019. szept. 19. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez a seb orokre a lelkunkon szarad.
2019. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!