Sajnos missed ab lesz a vége,10 hetes terhes vagyok 3mm és embrioval szívhang nélkül. Mi lesz a folyamat?

Figyelt kérdés
1 hét múlva kell menjek a kórházba, ha vèreznék elöbb. Nem voltam még terhes 2éve próbálkozunk és most nagyon félek. Ugye altatni fognak? Kapok tágítót, hogy még nem szültem?

2019. szept. 24. 10:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem be írni..Buta kérdés de a műkörmömet le kell szedjem? Úgy tudom műtéteknél szólnak miatta.
2019. szept. 24. 10:10
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Éjféltől már nem ehetsz, nem ihatsz. Reggel bemész a kórházba, délelőtt felteszik a lamináriát, ez kitágítja kíméletesen a méhszájat, legalább 3 órát kell várni, utána bevisznek a műtőbe.

Ilyenről még nem hallottam, hogy a műkörömért szólnának :O

2019. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Azt hiszem az egyik ujjadról kell csak leszedni a műkörmöt, a köröm színét figyelik műtét alatt, de hogy miért, azt pontosan nem tudom 😔
2019. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell leszedni a műkörmöt!
2019. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ott latjàk, ha gond lenne a vérkeringéssel és elszíneződne. Erre nem is gondoltam, h 1körmön elég, köszönöm! Annyit mondtak hétfőn menjek be. Azt se tudom, hogy készüljek mit vigyek magammal 😞van akit este már haza engednek és volt olyan baràtnőm aki 3 napot volt bennt. Nem túl közlékenyek, ha nincs az embernek fogadott orvosa..
2019. szept. 24. 10:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A köröm műtét közbeni nézegetése meglehetősen elavult módszer.
2019. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia sajnálom! Amit vigyél magaddal hálóing, papucs, köntös, bugyi, betét, wc papír, pohár, evőeszköz, műtét utánra vizet és egy kis rágcsát ha esetleg maradni kell kispárna, eddig engem haza engedtek 6 órával műtét után de szerintem korház és orvos függő.
2019. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Remélem nem sokáig dekkolok ott így is szörnyű hát még kórházban ülni
2019. szept. 24. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En hetfon estem at rajta...8hetes voltam,5 mm es embrio,nem volt szivhang. En nem laminariat kaptam,a doki bedorzsolte a mehszajam gyogyszerrel..nem kellett ez a laminarias megoldas szerencsere. Ez sokkal humanusabb volt. Reggel 7re mentem, ujra ultrahang,majd kaptam ugye ezt a gyogyis tagitot..mivel a helyzet valtozatlan volt. 5 6 hetesnek felelt meg a merete...aztan befekudtem az osztalyra. Vert vettek,majd 3 es fel ora mulva mutottek is,altatassal. En annyira kikeszultem,annyira sirtam a mutoasztalon,h nyugtato injekciot is kaptam az altato elott. Utana masfel orat aludtam,kaptam enni,inni es 5kor eljohettem haza. Lelkileg szornyu volt,most is az....az az egy het is az volt,amig a halott babom hordtam a pocimban🖤💔kitartast!
2019. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Nem kell leszedni a kormot,nekem is van..
2019. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!