Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki már szült, nektek hogy...

Aki már szült, nektek hogy zajlott utána egy művi abortusz? Hogy volt, mint volt a műtét, hogy zajlott az egész? Fájt? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nem kívánt terhesség megszakításom lesz. Kérem olyan írjon aki már átélte ezt, és olyan aki előtte már szült

2019. szept. 24. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Pont ugyan ugy mint ha nem szultel volna.

Annyi a kivetel ha nem nyaggatnak h dede valald be a gyereket megis. Leven mar van 😄


A procedura ugyan az

A 30e ugyan annyi esetleg lehet kedvezmenyt keri az anyagi helyzetre

Maga a mutet is ugyan olyan tagito tabi vagy injekcio, masnap reggel rovid altatas majd a korterembe ebredsz. Este ha nem lazasodsz be mehetsz haza a leletekkel.

Kapsz cseppeket es utasitast.

Ha belazasodt a kov 3 napban azonnal vissza a korhazba.

Haziorvossal iraad ki magad par napra utana ...

Kb ennyi

2019. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hüvelyi úton szültél nincs tágítás. Nekem nem kellett befeküdnöm előtte. Éjféltől nem ehettem. Aznap reggel mentem be és műtét után 6 órával haza kb ennyi..
2019. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nekem egyszeru volt az egesz. Semmi felhajtas.

Bementem zsibbasztottak, 30 perc max es vege volt.

Barmennyire gonosz vagyok ezert, de nekem megkonnyebules volt, nehezen vettem levegot az es nyomta a vizholyagomat. Az orvos szerint nagy volt az idohoz kepest, es nehezen tudtam volna kihordani.

De nem fajt nem ereztem a meggonyebulesen kivul semmit, talan mintha bepesiltem volna :)) de ugy el voltam zsibbasztva hogy ezt a lefojt folyadek gyanant gondolnam.

Nem maradtam negativ tapasztalattal, egyeduli dolog ami megmaradt, az a baba helyen egy pontba meg azota enyhen faj, fantomfajdalom szerintem inkabb pszchihes.

24/L

2019. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy erted, h zsibbasztottak? Altatasban szoktam csinalni🙄
2019. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*szokták
2019. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!