Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha tablettás terhesség megszak...

Ha tablettás terhesség megszakítást szeretnék, annak mi a menete, és mit kell mondani, hogy ne utasítsanak el? N26

Figyelt kérdés
Ha biztos vagyok benne, hogy nem akarom a gyereket, de nem szeretnék műtétet, hova kell fordulni, ha jól tudom, Ausztria a leg közelebbi hely, ahol ilyet lehet. Illetve ennek mi a menete, mennyibe kerül, mit kérdeznek? Teljesen biztos vagyok benne, hogy soha nem akarok gyereket, és a párkapcsolatombol is eppen most készülök kilépni, külföldi munkát vállalok, nem fér bele a gyerek.
2019. szept. 25. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Magyarországon nem engedélyezett ez a fajta abortusz.
2019. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Külföldre utazást is vállalok
2019. szept. 25. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Bécsben elvégzik! 400 euró! Ha szeretnél Magyar tolmácsot+ 90 euró! Felhívod az abortusz klinikát bejelentkezel 3-4 nap múlva mehetsz! Nem lesz semmilyen vizsgálat csak egy 2 perces ultrahang amit nem kell nézned! A magzat korát állapítják meg! Ha 9 héten belül vagy akkor elég a gyógyszeres megszakítás! Ott adnak egy tablettát be kell venned haza jöhetsz kapsz még 2 tablettát azt már itthon kell bevenned! Ha túl léped a 9 hetet a tablettán túl művi befejezés is kell ott 14. Hétig végezhető el! 9 hét felett 600 euró!
2019. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Egy ismerősömnek megcsinálta fű alatt itthon egy doki, de nem hatottak a tabik, végül abortusz lett. Kifizetett egy rakás pénzt rá. (ne írj privit, semmilyen infót nem tudok a dokiról)
2019. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem miért hiszik azt a nők, hogy ez kíméletesebb mint műszeres abortusz. 2 napig fetrengeni a bivaly erős görcsöktől biztosan jobb, mint alig egy óra alatt átesni rajta.
2019. szept. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy egyik eljárás sem kellemes. Én az altatás és a kaparas elkerülése végett választanam ezt a módszert. Azzal tisztában vagyok, hogy ez sem séta galopp. Illetve a rövidebb lábadozás miatt
2019. szept. 26. 07:47
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Én átgondolnám a helyedben ezt a tablettás megoldást. A lábadozási idő szerintem egyáltalán nem rövidebb. Missed abon estem át pár éve. Gyakorlatilag ugyanaz az eljárás, mint a sima abortusznál. Két nap múlva már az egyetemen voltam, tehát fizikailag nagyon hamar rendbe lehet jönni. Az altatás és kaparás miatt nem kell félni, ma már nem nagy a kockázat. A tablettánnak viszont lehetnek veszélyei, pláne ha hazaengednek és itthon veszed be őket. Vérzéssel és erős görcsökkel járhat. És előfordul, hogy a végén így is kaparni kell.
2019. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
76%
Szia. En arat nem tudok, Angliaban ha itt dolgozol es fizeted az ellatast ingyenes... Pont sajnos most estem at rajta multheten. Nagyon felek a tutol azert gondoltam h a tablettas modszert valasztom, a masodik adag tabletta utan 6 oraig sirva vergottem es konyorogtem meg fájdalomcsillapítóert, a legfajdalmasabb elmeny volt az eletemben. Nem csak fizikailag, te mondjuk sosem akarsz gyereket lehet h nem gyotor meg.. Semmi fele keppen nem ajanlanam nem ajanlanam, meg mindig omlik belollem a ver majdnem 1 het utan. Sokkal egyszerubb besetalni a klinikara es rajuk bizni es vegig aludni. 24N
2019. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

" tisztában vagyok, hogy ez sem séta galopp. Illetve a rövidebb lábadozás miatt"


Napokig szeretnél szenvedni 10 perc alvás helyett? A tablettás abortusz egy nem túl hatékony, viszont lassú és fájdalmas módszer.

Rövidebb lábadozás? Egy normál abortusz után kb nincs lábadozás. Délelőtt műtét, délután mehetsz haza, sokan már másnap dolgoznak. Ha nem nehéz fizikai munkát végzel, nem kell otthon maradni vagy táppénzre menni utána.

2019. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor írok én pozitívabb példát a tablettás módszerről, 2017ben volt egy üres petezsákom ami megállt fejlődni kb a 6. hét körül, 9.hétig vártam nem nőtt semmit így tablettás megszakítás lett a vége, 2 szem nurofen volt a fájdalomcsillapítóm (amit nem azért vettem be, mert fájt, hanem, mert féltem, hogy fájni fog), egyáltalán nem fájt semmim, teljesen problemamentesen lezajlott a dolog. Sajnos 2 héttel ezelőtt kiderült, hogy a mostani terhességemben elhalt a magzat kb 7 hetes kora körül, (petezsak nagyobb volt mint 2017ben), most is a tabletta mellett döntöttem, ez már fájt de összesen 3 szem nurofennel megúsztam ezt is- igaz, hogy amielőtt kijött teljesen négykézláb is mászkáltam, de az a fájdalom max 15-20 percet tartott, tehát ki lehet bírni. Én ebből azt vontam le, hogy minél nagyobb (korban) a terhesség annál fájdalmasabb, ha szükség lenne rá ismét tabletta mellett döntenék, de remélem mostmár megkímél a fennvaló ezektől s ad nekünk egy kisöcsit/hugit
2019. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!