Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusznál milyen az altatás?...

Abortusznál milyen az altatás? Hogy csinálják? Kinek mi az élménye?

Figyelt kérdés
Kicsit félek tőle, bár nem is szeretném ébren átélni az abortuszomat. Sajnos művi abortusz lesz, van már gyermek akit hüvelyi úton szültem, most védekezés mellett lettem sajnos terhes és nem bírjuk bevallalni. Kérlek írjátok le hogy nálatok hogy volt az egész műtét? És ha nem gond kérlek azt is hogy melyik város melyik kórházában végezték? Hogy bántak veletek?

2019. szept. 28. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Missed ab volt, de a módszer ugyanaz. a csuklómba szúrtak valamit, abba folyadékot vezettek. Plusz rám tettek egy maszkot amiből háromszor kellett nagyot szippantanom. Aztán számolnom kellett 5-től visszafelé. Mire az egyhez értem, mondtam hogy rosszul vagyok, émelyegni kezdtem. Aztán se kép, se hang. A kórteremben ébredtem fel, akkor tettek az ágyra. A cipőm után kérdezősködtem és addig nem nyugodtam meg amíg meg nem mutatták hogy a cipőm is jött velem. Aludtam kb 2 órát és utána semmi baj nem volt, kitisztult a fejem.
2019. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Miért nem bírjátok bevállalni? Na miért?
2019. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az altatas a ‘legjobb’ az egeszben. Semmire nem emlexel.
2019. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Altattak, de előtte is kaptunk valami nyugtatót, azt mondták így könnyebb lesz berakni a kranult meg így nem leszünk olyan ilyedtek, egyébként rohast ijesztő amikor elrendezik a lábaidat meg ilyenek, de onnastól hogy a nővérek számolnak veled minden ki fog esni, velem rendesek voltak, talán egy nő volt kicsit bunkó de ő se vészesen, Pest szent margit kórház (a doki még poénkodott is velem)
2019. okt. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Rettentő megalázóan bánnak. Én végig bőggtem az egészet. Egymas vérében fetrengtünk, mert sokan voltunk. Fel sem törölték rendesen. De a legrosszabb nem az altatás, hanem ahogy a méhszájtágítópálcikát felhelyezték. Kegyetlenül durván es fajt
2020. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!