Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Azt szeretném meg kérdezni...

Azt szeretném meg kérdezni hogy terhesség megszakítás hogyan zajlik? Mi a folyamata. Mindennél jobban szerettük volna a kicsi babánkat, de nem tarthatjuk meg. Élettel nem összeegyeztethető.24hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 11:37
 1/7 anonim válasza:
96%
24 hetesen sajnos màr meg kell szülni...:(
2019. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ez kamu! B @szki nehogy már ne mondja el az orvosod, hogy fog történni??! Kiderül a baj, te meg itt kérdezősködsz..nevetséges...mi jó lehet ebben?
2019. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kamu.

Sztm nem te fekszel itt a kórházban!!

És én sem jó kedvemből fekszem itt.

Igen nem tudtam mi fog történni.. Mert annyira össze voltam kavarodva és annyira sokkolt a hír hogy nem tudtam oda figyelni. De hidd el 6*meg kérdeztem az orvosokat. És az ember ha nagyon fél nem bír egy dologra koncentrálni.

2019. okt. 15. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
24 hét az nár 5. Hó. Nem hiszem hogy ilyenkor lehet.
2019. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Utolsók, légyszi, ne okoskodjatok már:

"(3) A terhesség a 20. hetéig - a diagnosztikus eljárás elhúzódása esetén 24. hetéig - szakítható meg, ha a magzat genetikai, teratológiai ártalmának valószínűsége az 50%-ot eléri.


(4) A terhesség az időtartamától függetlenül szakítható meg

a) az állapotos nő életét veszélyeztető egészségi ok miatt, illetve

b) a magzatnál a szülés utáni élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség fennállása esetén."

Kérdező, méhszáj-tágítás után fájáskeltő gyógyszerek adagolásával vetélést váltanak ki. Ezeket részint a méhbe adhatják, részint infúzióban, kérdés, hogy az adott kórházban mi a megszokott protokoll.

Mivel itt magzati ellenjavallat nincs, több lehetősége van a fájdalomcsillapításnak is, mint szülésnél.

2019. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Régebben ez volt a sztenderd gyógyszer:

[link]

ma már általában újabb származékai vannak használatban.

2019. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenkinek.

Hát sajnos nálunk fenn áll az A illetve a B megoldás is

2019. okt. 16. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!