Abortusz otthon C-vitaminnal?

Figyelt kérdés
A szitu: párommal együtt voltunk nagyjából az ovu napján. Kihúzta, de volt a péniszén egy kis, amikor kivette, és mondta is, hogy nem biztos benne, de lehet egy kicsi bement. Egyszerűen nem volt lehetőség gyógyszert íratni. Sok helyen olvastam, hogy a túlzott C vitamin szedés vetélést okoz. Illetve a fahéj és a petrezselyem is, de ezeket mind külföldi oldalakon olvastam. Van valaki, aki magyarban alá tudja ezt támasztani saját tapasztalat alapján?

2019. nov. 6. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
🤦‍♀️Talan eloszor vard meg h terhes vagy-e.... es ne kiserletezz hokuszpokuszokkal.
2019. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem, ne csinálj hlyeségeket, mert lehet, hogy nem abortusz lesz belőle, hanem egy nyomorék gyerek !


Ha gumi nélkül csináltátok és bement egy kicsi, akkor a kijövő kicsit is vállaljátok fel !

2019. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Még hogy te ne vitatkozz hülyékkel LOL :D
2019. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez tényleg kemény, hogy fuszernovenyekkel és c vitaminnal akarod elhajtani a nem kívánt gyereket és te nem vitatkozol hülyékkel. Ok. Akkor próbálkozzunk a logikával. Szerinted ha ez ennyire egyszerű lenne régen belehaltak volna annyian csak hogy kötotuvel meg nem tudom mivel kockáztassanak?!
2019. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Akkor szerintem csakis a külföldi c vitaminnal próbálkozz. :D
2019. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
D Vitaminnal lehet. Te is belehalsz mondjuk.
2019. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Ezek a dolgok vèrbősèget okoznak, ès az vezethet vetèlèssel az első trimeszterben de ha ez jól megtapadt nem hajtja el semmilyen c vitamin meg petrezselyem. Remèljük hogy nem vagy terhes, ès következő vizsgàlatnàl kèrdezz màr rà hogy nem e kötnènek el?
2019. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
De miért nem védekezel, ha nem akarsz gyereket? Tudod, óvszer, fogamzásgátló tabletta, fogamzásgátló injekció, pesszárium, hüvelygyûrû, spirál, hüvelykúp, spermicid krém... Annyi lehetôség van. Esemény utáni tablettához tényleg nem könnyû hozzájutni, elég rámenôsen kell utána menni. A házi praktikákkal végzett magzatelhajtás ÉLETVESZÉLYES. Egész egyszerûen elvérezhetsz. Ha terhes lettél éa nem akarod megszülni a gyereket, akkor a nôgyógyász szakorvos által elvégzett terhességmegszakítás a megoldás.
2019. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

"Abortusz otthon C-vitaminnal?" - na, ezt a hülyeséget még nem hallottam... A petrezselyem hatóanyaga, az apiol tényleg lehet abortív hatású - olyan adagban, ami már mellesleg veseelégtelenséget, májelfajulást, véralvadási zavart is okoz, nem biztos, hogy megéri miatta a transzplant-lista előkelő helyére kerülni - és ez még a jobbik eset.

És ez itt nem a nevelő célzatú ijesztgetés helye... olvastam egy statisztikát a PubMed-en 23 nőről, akik petrezselyemmel és társaival akartak abortálni Uruguayban a 90-es évek folyamán... úgy kezdődik, hogy öten közülük belehaltak... szóval ez nem abortusz, hanem öngyilkossági kísérlet...

2019. nov. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez olyan ,mintha az ereimet villanyborotvaval próbálnam elnyesni? 🤣
2019. nov. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!