Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Védőnők is általában munkaidőb...

Védőnők is általában munkaidőben dolgoznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a terhesség megszakítás előtti kötelező védőnői találkozó, mindenképp munkaidőben zajlik? Vagy esetleg rugalmasak ebből a szempontból?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2019. nov. 17. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Munkaidőben mint mindenkinek. Mit gondolsz, majd este 10-kor kinyit azért, hogy egy abortuszos kedvében járjon? Ő js ember a világ pedig nem körülötted forog...
2019. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Persze a terhes nőket is munkaidoben fogadja. Kérj tőle időpontot.
2019. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első három válaszoló, nem értem miért kell ilyen stílusban? Úgy érzem egy normális kérdést tettem fel, nem kezdtem el pattogni, hogy miért nem munkaidő után fogadnak...

4-es neked köszönöm a normális választ. Sziasztok

2019. nov. 17. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk pl csak keddenként 8-12ig lehet menni terhesség miatt, babával csüt. 8-12ig.
2019. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2019. nov. 17. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen. De például a mi védőnőnk elég rugalmas és ha vmi kérdésem támad, nyugodtan írhatok neki hétvégén is messengeren. Természetesen csak, ha tényleg nagyon fontos. :)
2019. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Néhányan keverik itt a szezont a fazonnal. Nem a körzeti védőnő elérhetőségéről kérdezett, hanem a CSVSZ-ben dolgozó védőnőről,akihez terhességmegszakítás előtt kell menni.Ők is csak hétközben dolgoznak,de a mi városunkban például csak heti 3 napon van ügyfélfogadás. A korábban ÁNTSZ néven futó hivatalt kell hívni,ott dolgozik,és majd ad időpontot.Csak ügyfélfogadási időben lehet menni hozzá,ilyen szempontból nem rugalmas.
2019. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk is heti 2 nap fogad.

De nem lehet beesni hozzá, időpont kell.


Szerencsére rugalmas, ha gondom van szorít időt az előzetes egyeztetett ip. előtt is. Fb. messengeren bármikor írhatok, válaszol is.

Ezen felül fel is lehet hívni.

Egyébként a többi nap is dolgozik, csak a suliban, óvodákban, önkormányzatnál.


Terhesen is munkaidőben lehet menni.

Annyiban is rugalmas colt, hogy amig dolgoztam reggel 7:30 mehettem, hogy ne késsek sokat munkából, vagy ne menjen rá egy szabadnapom../ bár terhesen nemmírják ki elvileg/


Hívd fel, egyeztess vele, szerintem gyorsan fogad..

Meg nem hiszem, hogy könnyű beszélgetés, hogy utána kedved legyen melózni

2019. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy nem lesz könnyű, de sajnos muszáj dolgoznom. Most kezdtem egy munkahelyen, probaido alatt vagyok egy becsődölt vállalkozás után, teljesen lecsorosodva...

Szóval muszáj lesz dolgoznom utána :/

2019. nov. 17. 15:29
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Védekezni kellett volna,nem megölni egy ártatlan életet!Huuu de utálom az ilyeneket!
2019. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!