17 éves vagyok és 9hetes terhes. Mit csináljak ha nem szeretném ezt a babát?

Figyelt kérdés

Először is ne ítéljetek el:)

Nagyon rossz ez nekem mert nem szeretném semmi képpen megszülni ezt a gyereket. Nem állok rá készen. Véletlenül csúszott be. A "barátom" folyamatosan azt fújja hogy ha megtartom megöli magát stb. És ezzel már tényleg teljesen az agyamra megy. Az elején én örültem ennek a pocak lakónak de minden kedvemet el vette már. És nagyon kezdünk eltávolodni. És én már nem szeretném ezt vele. Tényleg nagyon sokat gondolkodtam rajta. De a szüleimnek nem merem elmondani mert apám egy alkoholista. Anyukámmal mindent meg szoktam beszélni de nem akarok ezzel neki csalódást okozni. Szóval az egyetlen megoldás az abortusz. Csak nem tudom mi a menete és hogy hogyan kezdjek bele és kihez menjek ilyen téren.

Tudom soha nem fogom feldolgozni ezt az egészet de ez az egyetlen megoldás.:))



2019. nov. 17. 17:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 2 és 7es gondolom pénzelitek is majd a gyerekét. Ostobák vagytok! Milyen jogon döntitek el, hogy mit tegyen?? Elég fájó ez egy nőnek. TI rég pókhálótalanitott elhízott unatkozó hp-k. Mi az hogy ha, valakinek volt már abortusza ne legyen több?? Hogy jöttök ti ehhez?? Inkább menjetek és szüljetek még 20 kölköt.


Kérdező, te meg mond el édesanyádnak mert kiskorú vagy és kell hozzá. Majd ő segít a döntésbe.

A srác meg egy elmebeteg, hogy zsákot, de gyereket csinálni azt tud!

2019. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
38%
Zsákot helyet zsarol bocsánat.
2019. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%

A teendőid:

-Még ma este szólj anyudnak.

-Reggel menjetek a nőgyógyászatra.

-Holnap délután szakíts.

2019. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
70%
Nem ítéllek el. Igaz, butaságot csináltatok, de ha már megvan a baj, erre kell koncentrálni. Megértem teljesen, hogy el akarod vezetni, annak ellenére, hogy abortusz ellenes vagyok. De igenis vannak olyan helyzetek, amikor csak ez a megoldás marad. Egyedül nem tudnád felnevelni, és támogató háttér sincs ehhez. Esetleg örökbe adhatnád, de az lehet jobban megviselne, mint az abortusz, amikor még embrióról beszélünk. Viszont anyukád kellene a vizsgálathoz, mert még kiskorú vagy.
2019. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
65%
Szülői engdély kell 18 alatt. Esemény utáni tablettáról itt senki sem hallott még?! Annyi a becsúszott gyerek h hihetetlen már nekem..
2019. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
78%

Honnan számolod a 9 hetet?


/ sokan nem helyesen számolják nálad idősebben és terveztt első baba esetén sem/



Mindenképpen szólnod kell anyukádnak, mert a 3 hét alatt így sem egyszerü elintézni mindent.


Nőgyógyász

Védőnő 2-szer / van ahol családsegítő.. de a doki el tudja mondani nálatok hogy van/


Kell időpont az ab.-ra.. be kell fizetni az árát


Szülői beleegyezés kell!

2019. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
70%

A "barátoddal" beszélj, hogy ha annyira nem akarja, akkor ugye kifizeti azt a 40 ezer forintot, amibe az abortusz kerül? Szégyelje magát! Keserű tanulság lesz ez most neked is.

Beszélj a szüleiddel!

Szociális alapon lehet az ab. olcsóbb, és 18 éves kor alatt (azt hiszem) a 16. hétig megcsinálják.

2019. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
77%

Mindenképpen beszélj anyukáddal (ha már apukáddal nem akarsz.

És nem a jövő héten, nem majd holnapután, nem majd valamikor stb. ...

Te attól félsz, hogy csalódást okozol neki (téged idéztelek), de akkor okoznál neki csalódást, ha nem tudna róla.

Minnél előbb, akár már most is!

Nincs olyan, hogy kellemetlen beszélgetésekre való időpont!

Neki tudnia kell erről mindenképpen. És minnél előbb! Ketyeg az óra, nemsokára visszafordíthatatlan lesz az állapotod.

Nem akarok álláspontot foglani az abortusszal kapcsolatban, de ha ez orvosilag nem indokolt, akkor ki kell fizetni a beavatkozás árát.

A barátoddal kapcsolatban pedig inkább nem írok semmit.

De azért azt meg kell mondjam, hogy te is hbás vagy. Védekezés nélkül voltatok együtt. Mégis mire számítottatok?

De most nem kioktatni akarlak, hanem segíteni.

Anyukáddal MINDENKÉPP BESZÉLJ, MINNÉL ELŐBB!!!!!!!!!!!!

2019. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
36%

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod annyira anyukád miatt:

inkább NEKI kellene lelkiismeretfurdalást éreznie: neki kellett volna elvinnie a nőgyógyászhoz, és tablettát írattatni, nehogy baleset legyen. Ez bizony az ő nevelési csődje is.

2019. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%

Na beszéltél anyukáddal??

Holnap reggel kérj időpontot sos a nőgyógyászatra, és rögtön kérj a helyi védőnőhöz is, hogy ne csússz kibazbidőböl.

2019. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!