Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sok az oldalon a kamu kérdés,...

Sok az oldalon a kamu kérdés, vagy létezik, hogy ennyi becsúszott baba van? Esemény utáni tablettát nem ismerik a nők vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
Persze nagyon ritkán az sem hat, de inkább be sem veszik.
2019. nov. 17. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg a becsúszott baba. Az USA-ban nem ilyen szégyenlősek, ott a statisztika szerint a megszületett babák fele nem tervezett.

Itt meg rengeteg a kérdés a megszakított közösülésről. Nagyon sokan szinte reklámozzák. Nincs is min csodálkozni.

2019. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted ha nincs eszük normálisan védekezni, majd lesz eszük esemény utánit íratni?
2019. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sok közölük kamu kérdés, de sokan vannak, akik elképesztően buták. És ezt konkrétan úgy értem, hogy halvány fogalmuk sincs a saját testük működéséről, a védekezés lehetőségeiről, a teherbeesésről, vagy úgy egyáltalán bármiről. Én a munkám során sajnos találkozom Magyarország legszegényebb rétegével: nagyon tanulságos. Semmi túlzás nincs benne: vannak konkrétan analfabéták közülük, vagy olyanok, akik leéltek 38 évet munka nélkül, 17 évesen már kipotyogott az első, majd a következő és így tovább, leélt egy fél életet úgy, hogy a kis falujából maximum csak szülni tette ki a lábát, de a következő városról már nem tud nyilatkozni, ha elolvasni eltudja egyáltalán. Nagyon aluledukált és perifériára szorult emberek. Nem a migráncsoktól kellene félni, hanem ezeken az embereken elgondolkodni, mert egy kisebb Etiópia van itt, Magyarországon is. Szerintem közülük is van, aki adott esetben itt megjelenik. Ilyenkor kétségbe esik az ember, de ők általában tényleg nagyon elszigetelt részein élnek az országnak - ha te nem ott élsz, akkor legjobb esetben is csak itt találkozol velük.
2019. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Részeg voltam, amikor úgy voltam együtt valakivel, hogy nem védekeztünk, de másnap rohantam gyógyszerért. Szóval előfordul, de 3, illetve már 5 napig van idő gyógyszert bevenni. Szóval szerintem kamu hogy véletlen csúszik be, ugyanis aki nem akar gyereket az beveszi a gyógyszert. Más, ha emellett marad terhes, de akkor meg van lehetőség abortuszra.
2019. nov. 17. 19:53
 5/72 anonim ***** válasza:
88%

Van aki fél elmenni a dokihoz eseményutániért, és inkább homokba dugja a fejét. Fél attól, hogy mit fognak gondolni róla, stb.


Én rengeteg ilyenről is hallottam.

2019. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
0%

Az esemény utáni tabletta vételi lehetőségének van alsó határa?

Anyucihoz csak-csak nem fordulhat ilyen kéréssel gyerekkorú.

2019. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
64%

Amikor a kórházban voltam a mellettem levő két személy beszélgetése után jöttem rá, hogy addig naiv voltam.

"A gyógyszertől híztam, a pasim nem szereti a gumit. A legjobban a várakozást és a műtét utáni vérzést utálom."


Ha nem lenne ennyire "kényelmes" akkor tuti több energiát fordítanának a védekezésre. De ugye a gyógyszeres ab. meg nem humánus a nővel szemben.

2019. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyik sem kamu. Ez egy olyan oldal ahol nem kell felvállalni a nevüket, itt egyszerűbben kérhetnek tanácsot, viszont elkeserítő, hogy mennyi fiatal nem mer a családjához fordulni és sokan akarják megkerülni őket.
2019. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Esemény utáni korhatárt nem tudom. Nekem egy teljesen idegen orvos írta fel egy kórház nőgyógyászatán. Még a személyim sem kérte el, igaz nem 18 környékén vagyok. Kitöltöttem a recept a cím/név adatait és ennyi.
2019. nov. 17. 20:18
 10/72 anonim ***** válasza:
88%
Igen, elég sok a becsúszott baba, mert úgy vannak vele, hogy "áh, csak eg, kicsittettebe gumi nélkül, mi baj lehet". Másrészt szerintem a megszakítás annyira elterjedt, hogy rengetegen tényleg rendszeresen használják. Minden este meg csak nem mehet esemény utáni tabiért.
2019. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!