Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Gyes mellett olcsóbb az abortusz?

Gyes mellett olcsóbb az abortusz?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kisfiam, sajnos abortusz lesz, ezért lehetséges, hogy olcsóbb, mint 38 ezer forint?

Gyes+ csp kapok

Minden negativ velemenyt nem kerek. Eleg baj ez nekem


2019. dec. 17. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
nem lesz olcsóbb.
2019. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A terhességmegszakítás térítési díjának 50 százalékát kell megfizetni, ha a kérelmező, illetve házastársa, a gyermekgondozási segély tekintetében a kérelmező, vagy a kérelmezővel közös gyermekére tekintettel a kérelmezővel közös háztartásban élő más személy valamely pénzbeni ellátásra jogosult, az ellátás folyósításának időtartama alatt, feltéve, hogy az ellátás nem éri el a mindenkori öregségi nyugdíjminimum összegének a kétszeresét.



Ez az információ akkor nem felel meg a valóságnak?

2019. dec. 17. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Olcsóbb lett volna védekezni.
2019. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Vedekeztunk, pharmatex kuppal. Miert vagy okosabb?

Ráadásul a naptárt is néztem, ja és egeszen idaig szoptattam minimum 3 orankent.

2019. dec. 17. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
A szoptatás meg a naptár nem védekezés. A kúp meg inkább kiegészítés képpen használatos óvszer vagy spirál mellé. Szóval értelmes védekezés nem volt
2019. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

"Vedekeztunk, pharmatex kuppal"


Légyszi a védekezés és a Pharmatex kifejezéseket ne használd egy mondatban. A Pharmatex baba ismerős kifejezés?

2019. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Méltányossággal engedhetnek el.


Viszont az utánajárás valószínűleg többe kerül.



Pharmatex nem védekezés sajnos

2019. dec. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, sajnos a GYES-t kivették a kedvezményes díjra jogosító ellátások közül azóta...

[link]

(a legalján az ellátások listája)

2019. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként a kérdező védelmében hag, írjam le...

12 éve szedem a fog. gátlót. Egy a környékben jónevű nőgyógyásznál voltam, aki azt mondta kB 3 évente szüneteltetni kellene 3-4 hónapra. És hogy igencsak benne vagyok már a korban (29 éves vagyok). Majd mikor kérdeztem, hogy tabletta helyett milyen megbízható módszert ajánl azt monda h Pharmatex. Nem mondta h kiegészítés kellene hozzá. Oké, egy dolog, hogy én ezt tudtam. De ha megbízom a szavába lévén ő az orvos? KB az az érzésem támadt, ezt gindolja: ideje lenne már gyereket szülni, ajánljuk neki pharmatexet.

Szóval van az úgy, hogy az ember jóhiszeműen használ valamit, amit az orvos is javasol, majd hiphop jön a szaporulat...

2019. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Jah, és annyit még: sok helyen olvastam ezután a szüneteltetés után, szakorvosi portálokon is, a legtöbb helyen azt írták ez a szüneteltetés egy baromság...
2019. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!