Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyibe kerül a terhesség...

Mennyibe kerül a terhesség megszakítás? Mi a menete? Hogy zajlik a műtét? Hány napig kell a kórházban lenni?

Figyelt kérdés
Műtét után nagy fájdalmak vannak? Mik történek utána?
2019. dec. 29. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

-30ezer ft.

-kitágítanak és vákummal kiszívják a magzatot.

-lefekszel egy ágyra, felhelyezik a tágító pálcikát, aztán vákummal kiszívják a magzatot

- 1ig sem, aznap hazamehetsz

- nem nagyok, van akinek semmi,abszolút elviselhető

-hazamész, eszel, alszok, vagy amit akarsz.

2019. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Aki már szült annak nincs pálcika.
2019. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Altatásban végzik a műtétet?

Nem szültem még.

2019. dec. 29. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Altatás,semmit nem érzel.Meg utána sincsenek fájdalmak,ne félj.Altatásnál a lábaidat meg kell kissé emelned,amit leszíjaznak,ettől se ijedj meg.Azért 1 kísérőd legyen mikor kiengednek.
2019. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Felénk 40 ezer. Változó
2019. dec. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Én reggel 7:30ra mentem be a kórházba, először nőgyógyászati vizsgálat, felrakták a tagito pálcikát, kaptam nyugtatót meg gyomorsav lekötot (előző nap 6-tol már nem ehettem éjféltől nem ihattam)

Utána aludtam egy keveset aztán jött az aneszteziológus beszélgetni aláírtam a papírokat vissza a szobába várakozás.

13:30kor hívtak hogy kb 10 perc és én jövök.

Majd 13:50kor be gyorsan történik minden, rá fektetnek az ágyra, felrakod a lábakat, szerintem nekem altatás után szíjjaztak le, belém nyomtak az altatot, kb 10 mp és aludtam. 14:30kor keltem, se koma se fájdalom csak vereztem nagyon, de a következő napokon már csak barnazas.

18:00kor kaptam meg a zarojelentest és mentem haza.

37800 volt

2019. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A tágító pálca felhelyezése fájdalmas?

2019. dec. 30. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag valaki meg sem érzi, valakinek pedig borzasztóan fáj a pálcika felhelyezése.
2019. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!