Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vajon lehet koze az abortuszhoz?

Vajon lehet koze az abortuszhoz?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo, hogy sajnos nem volt mas valasztasom, 11 honapja a terhesseg megszakitasa mellett kellett dontenem, ha keerhetem mellozzetek az elitelest, egeszsegugyi dolog allt ugyanus a hatterben sajnos.

A kontroll vizsgalaton nem lattak semmi problemat, viszont a ciklusaim rendszertelenne valtak a mutet ota, melyek 26 naposak voktak azelotr, utana mar lecsokkentek 23 napra, 20 napra, 16 napra, a mennyisege nagyon sok minden honapban, mutet elott 5 napig tartott, most mar az elmult idoszakban 1 het, de akar 9 napig is eltart. Most viszont 24-en elmult, aztan ra 1 hetre ismet mehjott, tartott 6 napig, 2 napig nem volt semmi aztan eros alhasi gorcsom volt, es tegnap megint elontott, de el is mult. Nemieletet nem elek.

Tapasztalt valaki esetleg ilyen tunetet? Lehet koze az abortusznak hozza? Kerlek valaszoljatok. Koszonom!


2020. jan. 4. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

valszeg igen ...


de én kivizsgáltatnám magam rendesen és nem itt kérdeznék laikusokat, javaslok egy endokrinológust és nőgyógyászt is

2020. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen az abortusz direkt az ok, de megzavarhatta a hormonrendszeredet, vagy esetleg valamiért a méhnyálkahártya felépülés túl erös vagy túl gyönge, esetleg állhat valami gyulladás is a háttérben.

De a neten keresztül, nem szakemberek csak tippelgetni tudnak, ezért szerintem keresd meg a nögyógyászodat elsö lépésben, utána ha kell, tovább tud küldeni megfelelö szakorvosokhoz.

2020. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszod, hetfon megyek ermeszetesen, csak azert kerdeztem, hatha valaki mar tapasztalt ilyen tubetet es tud valamit mondani, hogy neki mondott az orvos.
2020. jan. 4. 10:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2020. jan. 4. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2020. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet mioma, vagy daganat is, mindenkeppen menj el orvoshoz!
2020. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!