Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt Bécsben hány hetes...

Batri5 kérdése:

Abortuszt Bécsben hány hetes korig csinálnak?

Figyelt kérdés
Nemtudom megtartani az okokat nem részletezem de ezer és egyszer átgondoltam. Az van leirva, hogy 14. Hetesig de én 14 hetes és 3napos vagyok. Ez még belefer vagy már nem? Hívni csak hétfőn tudom őket addig jobban megbolondulok. Szépen kérem csak olyan írjon aki tud segíteni a válaszával érdemben.

#abortusz #Bécs #2.trimeszter abortusz
2020. jan. 11. 14:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
de ha ennyit gondolkodtál,miért nem gondolkodtál elöbb??
2020. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Ha 14 hetesIG csinálják akkor kizárólagos alapon 14 hetes 3 naposan már nem. És tényleg miért halogattad addig? Gondolom nem ebben a percben derült ki hogy kirúgtak. Úgyhogy ez a baba már marad, add örökbe ha nem akarod megtartani.
2020. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
13+6-ig csinálják meg, ha azt mondják 14. hétig.
2020. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
30%

Hollandiában 24. hétig.


(Nyilván a pasi elhagyta, ő meg anyagilag total a padlón van. Nem kell itelkezni)

2020. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%
Nem minositem inkabb mit gondolok arrol, aki kikapartatna egy 14 hetes babat, illetve hetfon mar majdnem 15 hetes lesz. Mit gondolsz a 16 hetben abortuszt csinalnak neked? Mert itt mar nem sejtcsomocskarol van szo, mint itt sokan allitjak a korai terhessegnel. Ezt a babat bizony megszulod mostmar. Szegeny. Add orokbe, ugy jar a legjobban.
2020. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
33%
#4: undorito amit hollandiaban muvelnek. Sok 24 hetes korababa megmarad🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Amugy meg igen lehet itelkezni, mast is hagytak ott.... az o gyereke is, nemcsak a pasie.
2020. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
4es, ebben a helyzetben gondolom nincs pénze hollandiai abortuszra se...
2020. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%

Nem, nem undorító. Inkább ez, mint a gyermekgyilkosság. Nem, 24 hetesen még nem gyermek. Amúgy igen ritkán van olyan nő , aki addig vár.

Nem, nem kell ítélkezni. Igen, van más is, akit elhagyott a pasija és az a más máshogy oldja meg ezután. Az o dolga. Ez még a kerdezo dolga.

2020. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
54%

7!


Goindolom ha az ausztriaira össze tudja hozni, akkor a holland se olyan vészes. Egyszeri alkalomról van szó, nem 18 év gyerekkel kapcsolatos kiadásról. Ne keverjük a dolgokat

2020. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%
Nem csinálják meg és hollandiában sem, meg máshol sem. Az egy baba a hasadban, egy másik ember, őt is törvények védik. Magyarországon a 12. hétig legális az abortusz, az 3 hónap, volt időd eldönteni. Az én lányom 11 hetesen tornázott és csuklott a hasamban, kézzel, lábbal hadonászott, arról is, megvan a véleményem aki 12 hetes magzatot elvetet, de 14-15 hetesen gusztustalan, hogy egyáltalán eszedbe jut!
2020. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!