Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek lett gyermeke abortusz...

Kinek lett gyermeke abortusz után? Hány évvel később, hanyadik próbálkozásra?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 19:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
20 évesen volt abortuszom. 24 évesen első éles próbálkozásra összejött :)
2020. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hány hetes terhes voltál az abortusznál?

Nekem 3 éve volt, addig vacilláltam, hogy a 11.héten csinálták a műtétet, azóta rendeződött az életem és majd lassan szeretnénk a férjemmel babát, csak nagyon félek, hogy nem fog sikerülni, főleg, hogy annó már elég nagy volt a terhesség.

2020. jan. 12. 21:15
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
9. hétben.
2020. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál
2020. jan. 12. 22:56
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sajnos több is volt (eleve egy vetélés művi befejezésével kezdődött, 15 hetesen), aztán 1 évvel később spirál mellett újra terhes lettem, egyértelmű volt, hogy nem marad, nem véletlenül volt spirálom. Nem emlékszem, hogy ez hányadik hétben volt.

Kb. másfél évvel később lettem terhes a fiammal, problémamentes terhességem volt, aztán született még két gyerekem.

2020. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon szerencsésnek tartalak (na nem a vetélés és az ab miatt), hanem, hogy még utána lehetett babád!
2020. jan. 13. 00:02
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Én ilyen nyúltípus vagyok. Anyám is ilyen volt. Kb. rámnézett a párom és úgy maradtam. :-D

Manapság azért nem úgy kell elképzelni egy abortuszt, mint akár csak 50-60 évvel ezelőtt (azért írok ilyen sokat, mert az én első vetélésem is már több mint 30 éve volt). Volta családunkban, akinek ilyen miatt nem lett később gyereke, de az a II. világháború alatt történt, nagypapám húga járt így. Kicsit mások a körülmények manapság, szóval nyugalom!

2020. jan. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Missed ab műtéten volt, a gyakorlatban ugyanaz a műtét. Első próbálkozásra sikerült. Figyelnek arra, hogy később ne legyen gond :)
2020. jan. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Nővéremnek 19 évesen volt abortusza, azóta 4 vetélése és egy halva szülése volt. Élő gyerek azóta se. 12 éve próbálkoznak.
2020. jan. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Húgomnak volt 2 is, simán teherbe esett, amikor akarták.

Manapság már nagyon nagyon ritka, hogy valaki abortusz miatt meddő legyen. A missed ab is ugyanaz az eljárás, csak ott senkit nem próbálnak halálra rémiszteni azzal, hogy "úristen meddő leszel"....

2020. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!