Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

Kinek lett gyermeke abortusz után? Hány évvel később, hanyadik próbálkozásra?

jan. 12. 19:58  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
20 évesen volt abortuszom. 24 évesen első éles próbálkozásra összejött :)

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont jan. 12. 20:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hány hetes terhes voltál az abortusznál?

Nekem 3 éve volt, addig vacilláltam, hogy a 11.héten csinálták a műtétet, azóta rendeződött az életem és majd lassan szeretnénk a férjemmel babát, csak nagyon félek, hogy nem fog sikerülni, főleg, hogy annó már elég nagy volt a terhesség.

# 2/18Időpont jan. 12. 21:15 Privát üzenet
9. hétben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont jan. 12. 21:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál

# 4/18Időpont jan. 12. 22:56 Privát üzenet

Nekem sajnos több is volt (eleve egy vetélés művi befejezésével kezdődött, 15 hetesen), aztán 1 évvel később spirál mellett újra terhes lettem, egyértelmű volt, hogy nem marad, nem véletlenül volt spirálom. Nem emlékszem, hogy ez hányadik hétben volt.

Kb. másfél évvel később lettem terhes a fiammal, problémamentes terhességem volt, aztán született még két gyerekem.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont jan. 12. 23:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon szerencsésnek tartalak (na nem a vetélés és az ab miatt), hanem, hogy még utána lehetett babád!

# 6/18Időpont jan. 13. 00:02 Privát üzenet

Én ilyen nyúltípus vagyok. Anyám is ilyen volt. Kb. rámnézett a párom és úgy maradtam. :-D

Manapság azért nem úgy kell elképzelni egy abortuszt, mint akár csak 50-60 évvel ezelőtt (azért írok ilyen sokat, mert az én első vetélésem is már több mint 30 éve volt). Volta családunkban, akinek ilyen miatt nem lett később gyereke, de az a II. világháború alatt történt, nagypapám húga járt így. Kicsit mások a körülmények manapság, szóval nyugalom!

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont jan. 13. 01:10 Privát üzenet
Missed ab műtéten volt, a gyakorlatban ugyanaz a műtét. Első próbálkozásra sikerült. Figyelnek arra, hogy később ne legyen gond :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont jan. 13. 05:40 Privát üzenet
Nővéremnek 19 évesen volt abortusza, azóta 4 vetélése és egy halva szülése volt. Élő gyerek azóta se. 12 éve próbálkoznak.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont jan. 13. 05:49 Privát üzenet

Húgomnak volt 2 is, simán teherbe esett, amikor akarták.

Manapság már nagyon nagyon ritka, hogy valaki abortusz miatt meddő legyen. A missed ab is ugyanaz az eljárás, csak ott senkit nem próbálnak halálra rémiszteni azzal, hogy "úristen meddő leszel"....

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont jan. 13. 09:58 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyes mellett olcsóbb az abortusz?
Bele lehet őrülni második abortuszba?
Abortuszt Bécsben hány hetes korig csinálnak?
Abortusz utan mennyi ido mire kiurul a hCg a szervezetbol?
Abortusz után újra abortusz lehetséges?
Abortusznál a hematómát is kikaparják?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!