Nagyon szivtelen vagyok?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok nem rég tudtam meg, nem szeretném megtartani. Van egy 3 éves párkapcsolatom, ahol minden héten összeveszünk de mindig kibékülünk de elég viharos. Becsuszott terhesseg nem tervezett. De jogom van ahhoz hogy az apanak ne szoljak a terhessegrol vagy az abortuszrol? Félek hogy rábeszélne arra hogy tartsuk meg, mivel ő szeretne gyereket (majd egyszer, de nem banna ha becsuszna) de én nem és őt ismerve lehet hogy 2ev mulva egyedulallo anya lennek. Szivtelen vagyok hogy nem szolok a baratomnak a terhessgemrol/abortuszomrol? Mindketten 21 évesek vagyunk

#terhesség #párkapcsolat ##abortusz ##buntudat
2020. febr. 8. 04:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy szívtelen.

Inkább félrevezető, őszinteség hiánya a legjobb alap egy kapcsolatban 🤔

Döntés joga a tiéd a következményeivel együtt 🙂

2020. febr. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
65%

Tudod inkább így, minthogy bevállald a bizonytalan/viharos kapcsolatra a kisbabát ami igen nagy feladat, felelősség és 21 évesen sokmindent megváltoztatna körülötted nyílván.

Nem vagy szívtelen! Nem gyerekezlek le, hanem azt mondanám, hogy fiatal felnőtt vagy még.... 🙂

2020. febr. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez egy ritka gerinctelen dolog...De ha ennyire nem működik, akkor mi a fenéért vagytok még együtt? Amúgy a 4 hét szex mentességet mivel magyarázod majd?
2020. febr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
44%

1. Nem fogod tudni eltitkolni. Sem technikailag sem testileg es lelkileg.

2. Tehat jobb ha elmondod neki.

3. Nincs jogod eltitkolni. Te is benne volta a szexben - viseld a kovetkezmenyet emelt fővel, gerincesen barmennyire is nehez.

2020. febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
59%
De ha ilyen a kapcsolat miért nem tudtál védekezni? Nem szívtelen vagy hanem felelőtlen és buta. Eltitkolni meg úgyse fogod tudni mit mondasz neki miért nem szexeltek pár hétig? Vagy hol töltöd az éjszakát mikor abortuszra mész?
2020. febr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
70%

A te döntésed.

Ha nem szeretnél gyereket, ne tartsd meg. Fiatalok vagytok.

Viszont, nem mindegy, hogy csak most nem szeretnél, mert viharos a kapcsolatotok, és vársz az igazira, vagy egyáltalàn, soha nem szeretnél gyereket. Ha ez utóbbi, akkor abban az esetben lennél szívtelen, ha nem adnád meg a párodnak a lehetőséget, hogy egyszer majd neki legyen.

Erről azért nem ártana beszélgetnetek.

Amúgy egy 3 éves párkapcsolatnál (meg egyébként is) én beavatnám a páromat. De nem vagyunk egyformák. Ha te nem szeretnéd, nem teszed, de a gyerek témáról akkor is beszélgessetek.

2020. febr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
72%

Én elvetetném és szakítanék a pasival.


A 4 hét szexmentességet tényleg nehéz lesz kimagyarázni. Azt hogy hol alszol 1 napig azt, nem, ha nem vagytok sülve főve együtt.


Ettől függetlenül én nem tudnék úgy együtt lenni vele, hogy minden egyes nap a képébe hazudok.


Szóval vagy tartsd meg és rendezzétek a kapcsolatotok, vagy vetesd el de szakíts.

2020. febr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
63%

Első olvasásra én is abortusz mellett döntenék a Helyedben!


Nekem elég volt egy "viharos" kapcsolat!!! Nem kérek az ilyenből. Szerencsére a Testi Együttlétig nem jutottunk el...


Egyelőre csak ennyit tudok írni a saját tapasztalatomból.

2020. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
76%
Ha mar mindenkepp elveteted akkor a pasit is kukazd. Minek pazarolod egy szar kapcsolatra a legjobb eveidet?
2020. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jogod van dönteni az embrióról, de kötelességed elmondani a fickónak. Legfeljebb szakítotok.
2020. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!