Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetbe ti elmennétek...

Ilyen esetbe ti elmennétek abortuszra?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,Szegedi Tudomány Egyetemre járok. Páromtól akivel 2 éve vagyunk együtt terhes lettem,most vagyok az 5. hétben. Az egyetemen nem tudja senki csak a barátaim. Még apukám sem tudja,ő külföldön dolgozik. Szeretném elvégezni az egyetemet és nem szerttem volna ilyen korán gyereket de ahányszor eszembe jut az abortusz bűntudatom lesz.

A párom is azt monja tartsuk meg. Ti mit tennétek?


2020. febr. 8. 22:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
Biztosan elvetetném.
2020. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
58%
Elmennék abortuszra.
2020. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%
19 evesen ebben a helyzetben szerintem elmentem volna en is.
2020. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
48%

Ez így önmagában kevés információ. Én abszolút nem ellenzem az abortuszt (nekem is volt), de nem is állítom, hogy minden ilyen esetben szükség van rá.


Milyen a hátteretek? Az apukajelölt már dolgozik? Meg tudja teremteni az anyagi feltételeket? Lenne hol laknotok, kényelmesen?


Egyetemet a baba mellett is el tudod végezni, legfeljebb halasztasz egy fél évet. Kaphatsz diplomás GYED-et.


Vonjátok be a szülőket, üljetek össze, beszéljétek át az egészet, pro és kontra. Aztán döntsetek. Szerencsére még bőven időben vagy, belefér egy kis mérlegelés.

2020. febr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%

Nem tartanám meg.


És nem akartam tudni, hogy SZTEs vagy, de az egyetemed nevét sem tudod leírni.

2020. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
24%

Na ebből látszik hogy annak aki egyetemre jár nem biztos hogy több esze van mint egy 6 osztályt végzett embernek.


Ha nem akarsz gyereke mi a fenéért nem lehet normálisan védekezni?


Én nem tudnám megölni a gyerekem, (igen nekem az abortusz gyilkosság) míg más vigyorogva jár rá, ezen az oldalon is vannak így.


De a te életed neked kell tudnod. Diplomás GYEd-et és családit kapnál, ebből meg tudnád oldani a dolgaitokat? Mennyi segítséged lenne? Kérhetsz egyéni tanrendet, ez igaz, viszont az egyetemi életből így kimaradnál.

Függ a szakodtól is, hogy érdemes-e egyáltalán foglalkozni vele, lesz-e jövőd.


Tehát, én megtartanám, de ez a te életed. Én nem tudnék utána tükörbe nézni, mást meg nem visel meg, neked kell ismerned önmagad és a körülményeket.

2020. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tartanám meg és borzasztóan nehéz lehet gyerek mellett egyetemre járni.
2020. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Elmennek abortuszra
2020. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
Én megtartottam, ugyanilyen élethelyzetben voltam, és sohasem bántam meg egy percre sem a döntésem. Ja, és az egyetemet is befejeztem. :)
2020. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%
Oké és mi a párod terve? Abbahagyja az egyetemet és elmegy rakodómunkásnak? Igazából ha a családotokban van pénz Lövér a és adnak is a szüleitek, akkor csak azt kell eldöntened, szeretnéd e. Ha az anyagiak nincsenek meg, rá fog menni a kapcsolatotok és a te egész életed.
2020. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!