Azért mert nem tudnám a 3gyereket cipelni. Buszozni 2x átt kell szállni hogyha oviba viszem a nagyobbat. Sok ok van amiért nem kellene még baba. De én már most össze vagyok törve lelkileg. Valaki esetleg járt hasonló dologban?

Figyelt kérdés
Van már 2 gyermekem egy 4eves és 2,5éves Úgy néz ki hogy védekezés mellett teherbe estem és nem tudom mitévő legyek. Én szívem szerint megtartanám a babát de mindenki rá akar beszélni hogy ne tartsam meg a helyzetem miatt.
2020. márc. 2. 00:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha te magad szeretnèd a gyereket, akkor ne vetesd el amiatt, hogy màs mit mond Te tested, te gyereked. Csak a cipelès, àtszàllàs miatt? Magadra kötöd, ès màris meg van oldva. Mire megszületik a pici addigra majdnem 5 èves es több, mint 3 èves lesz a 2 nagy, ekkora gyerek altalàban tud kulturàltan közlekedni, ha hozzàszokott.
2020. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Hordozókendő meg fogja oldani a problémát. Ne vetesd el. Ő a te kisbabád. őrületesen nehéz lesz, de neki csak te vagy most.
2020. márc. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
61%
Tartsd meg.
2020. márc. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Ki az a mindenki, akinek beleszólást engedtek egy ilyen kérdésbe?
2020. márc. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Autó vagy hordozókendő.
2020. márc. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Jogsi, autó, amíg terhes vagy.

Ha nem opció, akkor ott a hordozás a picinek és olyan lesz, mintha 2vel mennel.

2020. márc. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Imádom az ilyen értelmetlen kérdéseket. Szavazás alapján fogsz dönteni? Két vélemény kell hogy szamitson: a tiéd meg a gyerek apjáé. Senki mase
2020. márc. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
62%

Na, ilyen indokot sem hallottam még az abortusz mellett. De úgy látszik mindig meg tud lepni a gyk.


Közelebb nincs ovi?

Hordozó kendő, testvér fellépő, 2 személyes babakocsi.

Apuka elviszi a gyereket reggel. Amire megszületne a harmadik, már mind a két gyerek ovis lesz.

Az a mindenki, aki beleszól nem tud segíteni?

Nem ítélkezem, de védekezés mellett terhes lettél, amikor lassan vissza kéne menni dolgozni. Hihető.

2020. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Már leìrták.... kendő vagy vegyetek egy olcsó autot. Ha akarod es a férjed is akkor ez nem lehet akadály.
2020. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%
Tartsd meg.
2020. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!