Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Esemény utáni tabletta (escape...

Esemény utáni tabletta (escapelle) bevétele után az első menstruációnak rendesen meg kell jönnie?

Figyelt kérdés

Vasárnap vettem be a tablettát, az esemény után kb. 3 órával

Jövőhét szerdán kellene megjönnie ha nagyon pontos.


2020. nov. 12. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Esemény utáni tablettát csak a legritkább esetekben, vészhelyzetekben szabad használni!

Ez egy akkora hormon bomba, hogy össze-vissza kavarhatja a ciklusodat.

Csodálkoznék, ha most pontos időben jönne meg.


Tessék máshogyan védekezni!

2020. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Escapelle hónapokra is megzavarhatja a ciklust, az lenne a fura, ha rendesen viselkedne a menzeszed.
2020. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen egyszer vettem be, nekem akkor pontosan megjött, nem zavarta össze a ciklusomat hála az égnek, tehát azért ez sem kizárt. De ahogy írták előttem, sokaknak összezavarja a ciklust.
2020. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1x vettem be pár hónapja, akkor pontosan megjött, utána a többivel sem volt gond.
2020. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Okoskodo 1-esnek uzenem, h az, h valaki ilyet vesz be, nem jelenti azt, h nem vedekezik. 35 evem alatt eppen mult penteken volt ra szuksegem eloszor. A masodik gyerek szoptatasat nem regen hagytam abba, es meg nem jutottam el a dokihoz megbeszelni a fogamzasgatlast. Igy ovszerrel vedekezunk. Es lass csodat penteken mikor vegeztunk, lattuk hogy egy kb 2 centis hasadas keletkezett rajta. Ilyen is van. Kerdezonek valaszolva: penteken vettem be es kedden megjott. 5 napra ra, de amugy is eppen akkor kellett volna, igy nem tudom, h veletlen egybeeses-e.
2020. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapig 3 - 3,5 hétre jött meg Escapelle után.
2021. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!