Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet, hogy nem csinálják meg...

Lehet, hogy nem csinálják meg az abortuszt a járvány miatt?

Figyelt kérdés
8 hetes leszek jövő héten, akkor lesz a 2. tanácsadásom, most viszont Kásler leállította az egynapos műtéteket. Mi lehet most? Még nem hívtam kórházat.

2021. márc. 5. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesz erre is lehetőség. Én például plazmát szoktam adni (ma is voltam), és nagy meglepődésemre soha se fog az Kedplasma se bezárni, még a korlátozások alatt se. Szóval úgy gondolom, te is fogsz majd tudni érdeklődni és tevékenykedni ebben a témában.
2021. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az abortuszt meg fogják csinálni, mert sürgős, ha nem csinálják meg terhes maradsz. A szüléseket is levezetik, a sürgős műtéteket is megcsinálják ugyanúgy, csak azt nem, ami halasztható.
2021. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálják.
2021. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Ezek a kérdések hogy merülnek fel az emberek fejében???


A másik ilyen,hogy akkor hétfőtől nem lesz orvos? 😩😩😩

Esküszöm ezektől sírni tudnék...

2021. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Mi az, hogy hogy merülnek fel ilyen kérdések az emberek fejében?! Tudod az abortusz baromira sürgősségi műtét, ami szigorú határidőkhöz van kötve, márpedig aki épp nem kívántan terhes és abortuszt szeretne, annak rohadtul nem mindegy! Pofám leszakad komolyan, hogy valaki meg képes ilyeneket ideböfögni. 🤦🏻‍♀️ Vagy te hogy gondoltad egyébként, hogy “jaj ha már így alakult, akkor megszülök egy nem kívánt gyereket és tönkrevágom az egész hátralevő életem”??!

Arra való az oldal, hogy kérdezzen az ember, ha nem tetszik, nem muszáj ám válaszolni.


Kérdező: természetesen megcsinálják, ez sürgősségi műtét, nem mondhatják hogy bocs nem.

2021. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Arra gondoltam,hogy szerintem elég nagyfokú tudatlanságra vall,hogy valaki azt hiszi,hogy sürgősségi műtétet elhalasztanak...


Az említett példámban is erre próbáltam kitérni, hogy alapellátást nem állítanak le...


Bocs 🤦

2021. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

5 azért az se semmi, hogy te ebből ezt szűrted le.

Arra célzott, hogy egyértelműen megcsinálják az abortuszt, mert nem halasztható műtét.

2021. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogják csinálni, lehet nem azonnal, de a 12. hétig mindenképp.
2021. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!4-es, tudod a mostani helyzetben engem már semmi sem lepne meg.
2021. márc. 5. 21:36
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha elhalasztanák legalább megtanulnának védekezni az emberek nem ártatlan életekkel játszanának könnyelműen.
2021. márc. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!