Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi az abortusz menete 2021-ben?

Mi az abortusz menete 2021-ben?

Figyelt kérdés

Ilyenekre vagyok kíváncsi, hogy mennyibe kerül és mihez kötött, mi kell ahhoz, hogy ne legyen szabályellenes?

Érdekel, hisz sosem lehet tudni.


2021. márc. 7. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanaz, ami kb 10 éve is. Google segít. Itt csak vita lesz
2021. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

eddig azt hittem, csak vészhelyzetben lehet elvetetni, azért kérdeztem.

szerintem ez sokat el fog árulni, miért nem akarnék egy gyereket; de én is örültem volna, ha elvetetnek engem:-)

tehát, nem tudnek vilagra hozni egy gyereket, főleg felnevelni... mert belőle is csak egy Ed Kemper vagy Ted Bundy lenne.

2021. márc. 7. 19:22
 3/13 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy meg tudna hatni, drága, max. félek hogy fajna...

nos akkor jó ha úgy van...lattam mar 40 ezret is es az durva.

2021. márc. 7. 19:24
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak azon aggódsz hogy milyen lesz a gyerek vagy hogy fog kinézni akkor csak ezért szerintem ne vetesd el. Tudom hogy nem ezt kérdezted de lehet hogy megbánnád később. Nekem 5 ebe volt abortuszom akkor az volt a menete hogy szóltam a nőgyogyasznak hogy nem szeretnem megtartani ő elküldött egy nőhöz aki elmondta a lehetosegeket meg hogy lelkileg megviselhet, gondoljam meg stb. Ha továbbra is el szeretnéd vetetni akkor ad egy csekket amit ki kell fizetni es adnak idopontot a műtétre
2021. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem azért, viszont túl fiatal vagyok, mentálisan instabil, és ki tudja, mikor leszek öngyilkos! senkinek sem kívanom ezt a traumát, az anyukája elvesztését!

meg még előttem all az elet, erettségi majd pedig egyetem, mellesleg aludni is szeretek.

gyereket meg nem akarok, majd maximum 10 ev múlva, tehat nem bánnám meg. vannak gyerekeim, a kisallataim<3

nekem ők eleget tesznek.

2021. márc. 7. 20:37
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem arra kenne gondolni hogy milyen az abortusz mert te nem akarsz gyereket hanem arra hogy vedekezz.!!
2021. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Ebben az esetben viszont megértelek én is azért döntöttem az abortusz mellett mert alig voltam 17 éves es még beakartam fejezni a sulit, anyagilag is nehéz lett volna. Viszont lelkileg nagyon megviselt most hogy már van egy kislányom azóta így már helyrejött a lelkem nagyjabol.
2021. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ilyen paranoiával hogy ne védekeznék? nemibetegseget sem akarok kapni:)

sosem tudhatod egyebkent mi áll egy terhesség hátterében, több embert is megerőszakolnak ...és óvszer mellett is becsúszhat veletlen, de mindegy.

2021. márc. 7. 20:48
 9/13 A kérdező kommentje:

25 évesen, egy párral és munkával megfontolnám.

így esélytelen.

2021. márc. 7. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Első a nőgyógyász, aki megállapítja a terhességet (azt hiszem élőnek kell lennie, de nem biztos.)

Ott mondod, hogy nem szeretnéd megtartani. Odaadja annak a családvédelmis védőnő el vagy kinek az elérhetőségét. Oda elmész, elbeszélget veled,kitöltitel a papírt. Majd rá két nap múlva kb visszemész hozzá megerősíteni a dolgot.

Én még egyszer voltam nőgyógyásznál, lehet ő adott beutalót a kórházba.

Csekken kellett fizetni.

A kórházban este befeküdtem, felvették az adataim, kaptam méhszájtágítót. Én semmit sem éreztem, volt ismerősöm, akinek fájt a tágítás.

Másnap sorrakerültem, elaltatták, megműtöttek. Majd magamhoztértem, megvártam az orvost, aki végezte a műtétet, ő megvizsgált, megírta a zárót és hazamentem. Semmit sem éreztem.

Annyit mondtak, hogy 6 hétig nincs szex és pár hétig vigyázzak, ne erőltessem meg magam. Aztán 6 hét után visszamentem kontrollra.

Ez nekem 8 éve volt.


Abortuszra kb bármilyen indokot elfogadnak, a papíron beikszeled a megfelelőt pl.: anyagi háttér hiánya.


Most már lehet, hogy nem kell befeküdni előtte, ezt pontosan nem tudom.

2021. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!