Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Diákként más árkategória van...

Diákként más árkategória van az abortusznál? Ha igen, kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És kis híján 42 ezer forint.
2021. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Diákként is ugyanúgy megengedett védekezni. Diákként ki kitelik az óvszer ha nem akarsz gyereket és mindenképp szeretkezni akarsz.
2021. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan esetek, amikor nem a teljes összeget kell fizetni (vagy akár ingyenes), ezt a családsegítőnél el tudják mondani.
2021. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szociális alapon kaphatsz kedvezményt. Itt le van írva minden. Az árak, kedvezmények az utolsó előtti fejezetben:

[link]

2021. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy diák vagy nincs kedvezmény, nekem egyetem alatt 39 ezer volt még anno és ha csak nem kapsz olyan alapon ösztöndíjat nem a szoctámra vagy a tanulmányira gondolok akkor valószínűleg nem vagy jogosult ebben az esetben sem a kedvezményekre
2021. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

Annak idején anyukámat kitagadta a családja, mikor megtudták, hogy gyereket vár (férj sehol, épp csak elkezdte a fősulit), rá akarták beszélni az abortuszra, csupa “jószándékból”, mert tönkreteszi az életét, semmi se lesz így belőle, a gyereke is éhezni fog stb stb.

Pár barátja állt mellé, akik szereztek neki munkát, lakást. Mára megbecsült szakember, 3 diplomája van, engem szépen felnevelt, nagyon szép gyerekkorom volt, amúgy jogász lettem, de ez nem is lényeg. A lényeg, hogy a születésem után pár hónappal a nagyszüleim rájöttek, hogy mekkora hülyeséget csináltak, és eljöttek meglátogatni és lassan-lassan újraépült köztük a kapcsolat.


Mondhatom, hogy én vagyok az első és kedvenc unokájuk, baromira hasonlítok nagymamámra :)) kellett idő, hogy meg tudjam nekik mindezt bocsátani, de kb. kamaszkoromban egy új fejezet nyílt, és nagyon jóban vagyunk, nagyon kötődöm hozzájuk. Ők pedig nekem köszönhetik, hogy mára dédunokájuk is van! :))

Tehát fel a fejjel, kívánom, hogy sok örömötök legyen a kis “csoda-babátokban”, még ha nem is így tervezted eredetileg.

2021. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj oké hogy anyukád akart téged a nagyszüleid meg nem de a végén anyukád hozta meg a döntést ahogy ebben az esetben is a kérdező fogja és ha ő azt mondja ab lesz akkor bizony ab lesz ha megtartja megtarja. Bármennyire könnyűnek tűnik, meghozni a döntést hogy abra mész igenis nehéz szóval ne írd már le ide életed sztoriját légyszíves, senki nem kérdezett senki nem kíváncsi rá. Képzeld engem mindkét szülő akart én lettem volna a házzasság összetartó baba,összejött? Nem. Érdekel valakit? Szintén nem. Örülök hogy anyudnak jól alakul de ez anyukád sztorija, nem pedig mindenkié aki úgy dönt nem megy abra. Mindannyian mások vagyunk mindannyiunk élete másként és másként fog alakulni, nem mondhatod hogy vele is ez lesz hogy ezzel egy olyan döntés felé lökd amit te gondolsz helyesnek. Neki kell még találni a saját döntését anélkül hogy kommentelgetnének vagy éppen privát üzeneteket küldözgetnének az abortusz védők. Joga van a saját döntéshez, akkor is ha végül megbánja akkor is ha nem, nem kell rábeszélni semmire sem mert nem azt kérte.
2021. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen egyet értek a 8-assal. Nekem nemmellesleg kamu szaga van. Egy felnőtt nő mégis hogy fogalmazhat úgy, hogy "kedvenc unoka" lett?
2021. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

MA(L)CHANCE – À un choix de te perdre


Gyönyörű 2 perces film arról, hogy ki mit veszít az abortusszal. Értsétek és érezzétek! Az Élet a legnagyobb kincs. Nincs más hozzá fogható.

2021. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!