Kötelezhetnek jogilag az abortusz árának kifizetésére (részben/egészben) ha tőlem esett teherbe a hölgy?

Figyelt kérdés

Amennyiben véletlen teherbe ejtem alkalmi vagy részben alkalmi partnerem, van-e bármilyen kötelességem, ha nem vállalja annak megszülését, tekintettel a terhesség megszakításának költségeire?


Valamint bele kell-e eggyezzek apasági tesztbe vagy van más módszer is amivel bizonyítani lehet hogy tőlem esett teherbe?



2021. aug. 26. 23:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem kötelezhet, de elég féreg dolog - ha már részben maittad is történt - nem beleadni a költségekbe. szerencsétlen lánynak ez ígyis trauma lesz. Hidd el, jobbna jársz ha beleadsz most, minthogy fizetsd a gyerektartást.
2021. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen nincs, de mivel sokkal-sokkal jobban jársz, mint 18+x év gyerektartás fizetésével (egyetlen havi gyerektartás kb annyi, mint az ab. fele!) én a te helyedben repesve kifizetném.
2021. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2021. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
5%
Kifizetem az egészet amint ő kifizeti a 200 ezres apasági dns tesztet és pozitív lesz.
2021. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
24: ha ennyire biztos vagy magadban, akkor nem nagyon van mit feszegetni. A kérdező viszont azzal a felütéssel kezd, hogy "véletlen teherbe ejtem".
2021. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

25

Ő sem lehet biztos benne. De ha csajnak van egy kis esze akkor inkább fizeti a kaparást magának mert az én verziómmal rosszabbul jön ki így is úgy is.

2021. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

#26 egy nárcisztikus elmebeteg vagy?!

Ha nem tartja meg a gyereket, az nem azért van mert fél attól h kiderül esetleg nem te vagy az apa

Talán inkább azért mert nem akarja elbacni a gyerek és a saját életét.

Gondolod mindenki olyan háborodott mint te h csak azért megtartson egy gyereket, h bizonyítsa az igazát?!

És ha így lenne? Te fizethetnéd a dns tesztet (mert te tévedtél)és a gyerektartás igen sokáig. Viszont lehet h nyomorúságban telik (lelkileg és anyagilag is) a csemete élete.

Csak azért mert 2 felnőtt ember kicsinyesen viselkedett (nem védekezett, ment a fac méregetés)

Gratulálok! Remélem steril vagy és sosem hozol ilyen helyzetbe senkit

2021. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
61%
Ha baszni tudtál vallald legalább az anyagi költségeket
2021. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
58%
Mi lett a vége? Fizettél?
2021. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!