Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megtartanàd a babát ha nem...

Megtartanàd a babát ha nem vagy jó egészségi állapotban se testileg se lelkileg?

Figyelt kérdés
Már van egy gyerekem és most sajnos felelőtlenek voltunk pedig több betegségem is kiderült az elmúlt időszakban, sok gyógyszert kell szednem amit terhesen nem lehet és idegileg se vagyok jól, viszont félek ha elvetetem mennyire bánom meg.

2021. aug. 27. 10:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Ezt neked kell mérlegelni,orvossal beszélni. A legtöbb gyógyszer mellett biztonságosan kihordható a terhesség.

Az idegileg nem vagy jól mit takar?

2021. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Úgy érzem egy gyerekkel se bírok
2021. aug. 27. 11:13
 3/29 anonim ***** válasza:
31%
Ha voltam olyan hülye,hogy nem védekeztem,holott nem akartam gyereket,akkor megtartanám. 9 hónapig felkeszülhetsz és a másik is nagyobb lesz már. Persze ha az anyagiakba is belefér. Milyen gyógyszert szedsz,amit nem lehet terhesen? Szervi baj,múlandó vagy állandó betegség? Ez mind nem mindegy. Nyilván ha múlandó betegség és nem lehet felfüggeszteni a gyógyszert csak a te egészséged rovására akkor viszont nem is kérdés,hogy a te egészséged az első. De gondolom akkor nem kérnél véleményt.
2021. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Állandó fájdalmam van szinte ha nem veszem be és ezt terhesség alatt egyáltalán nem lehet szedni
2021. aug. 27. 11:28
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nem.
2021. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Én elvetetném.
2021. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%
Ha már lenne egy gyerekem és tudnám, milyen anyának lenni, nem tudnám elvetetni a másodikat. Visszásnak érezném, hogy az elsőt hagytam élni, a másodikat meg nem.
2021. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én meg pont úgy gondolom, hogy mivel tudom milyen nehéz egy gyerekkel is így érzem, hogy nem lenne türelmem kettőhöz. Nem tudom még mi lesz egyenlőre, csak 4 hetes vagyok.
2021. aug. 27. 13:43
 9/29 anonim ***** válasza:
1%

Te most megerősítést vársz itt az abortuszhoz, de szerintem nem fogsz kapni. Amúgy is már eldöntötted hogy véget vetsz neki.


Csak tudnám mi a bánatos francért nem védekeztetek.

2021. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
"Te most megerősítést vársz itt az abortuszhoz, de szerintem nem fogsz kapni." - én nagyon szívesen megerősítem ebben. Ne áldozza már fel saját magát, a saját életét egy fél szívvel kívánt terhességért...
2021. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!