Hogy viselted lelkileg az abortuszt, úgy, hogy nem akartad elvetetni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem akarod elvetetni, akkor nem veted el. Senki nem kötelezhető abortuszra. (sem szülésre)
2021. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Rosszul, 14.héten héten volt, beteg lett volna.

Több mint egy éve, de még most is sírok, ha eszembe jut.

2021. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokszor az ember inkább az eszére hallgat, mint a szívére. Sok esetben. De olyan is van sajnos mint a 2-essel volt. Sajnálom!
2021. nov. 18. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
En főleg előtte viseltem rosszul utána egy napig nagyon rossz volt aztán próbáltam úgy tekinteni mintha meg se történt volna, ez ilyen védekező mechanizmus lehet ami nem minden esetben jó, de így nem vagyok lelki roncs, nem sírok éjjel-nappal ha eszembe jut. A műtét után felesleges szomorkodni mert már mindegy, nem lehet visszacsinálni. Addig gondold meg jól, hogy mi a jó döntés mert utána is biztos kattogni fogsz azon, hogy mit lehetett volna máshogy csinálni hogy megtudd tartani. Beszélj másokkal is erről,aki közeli barátaid vagy családtag, ők erőt adhatnak. Kitartást!
2021. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm hogy írtál! Sajnos nem igazán van kivel megbeszéljem :(
2021. nov. 19. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod írj nyugodtan, hátha tudok segíteni valamiben 🙂
2021. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!