Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után meddig vérezhetek ?

Abortusz után meddig vérezhetek ?

Figyelt kérdés
Ma volt a beavatkozás , haza is jöhettem . De aggódom nagyon vérzek .. Baj lehet ?
2022. jan. 17. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Ez sajnos ezzel jár. Nem tudom, mit vártál.
2022. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Úgy egy héig ha jól emlékszem. De pecsételés még volt utána is. Ha nem vagy lázas, nincsenek alvadt darabkák a vérben akkor normális.
2022. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
51%
Én masfel hetig vereztem utana, aztan meg egy hetig pecsetelgettem. Ne aggodj! Rendben lesz minden!
2022. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aznap véreztem azóta semmi de szúrkál és fáj a hasam , görcsölgetek.

Nem ez a legnagyobb problémám mielött valaki rosszat gondolna rólam … lelkileg sokkal rosszabb. :(

Csak aggódom , hogy közben valami baj is van . Remélem késöbb lehet még kisbabám. Elmúlt két éjszaka ver a víz nyugtalan vagyok nem tudom, hogy teszem túl magam az egészen. :’(

2022. jan. 19. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta hogy a görcsök kellenek mert most áll vissza a mèhed
2022. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megpróbálok nem aggódni mindenen..
2022. jan. 19. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy ?
2022. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi már jobban vagyok szerencsére fizikálisan , lelkileg még nem az igazi de majd idővel ez is rendeződik. ☺️
2022. jan. 23. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy már jobb! Leírom azért hátha másnak segít!

Akár 4-6 hét is lehet, míg az első ciklusod megjön, és előfordulhat, hogy addig vérzel. Ettől függetlenül a vérzés 1-2 hét után már nem lesz erős, valószínűleg pecsételősre, barnásra vált, de lassan el is múlhat.

Ha viszont 1-2 hétnél tovább fennáll a menstruációsnál erősebb vérzés vagy görcs, akkor el kell menni nőgyógyászhoz. (Bár kontrollra ugye mindenképp!)

2022. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen a válaszod. Már voltam kontroll vizsgálaton mindent rendben találtak. Várom az első mensim. :)
2022. febr. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!