Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mekkora az esélye a teherbeesé...

Mekkora az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés

A párommal ma odáig jutottak a dolgok, hogy véletlen lecsúszott a gumi. Nekem 2-3 napja ért véget a ciklusom. A második menetnél tartottunk, amikor erre figyelmesek lettünk. Szerencsére, ha mondhatni így, de az óvszer üresen maradt. Mekkora az esélye annak, hogy terhes leszek?


Tippelgettünk, hogy vajon mikor csúszhatott le, de ezzel nem is megyünk igazán sokra, kíváncsi lennék hasonló esetekre, akivel ez megtörtént.

Köszi előre is!



2022. ápr. 22. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

"Nekem 2-3 napja ért véget a ciklusom."

Kérlek írd le, hogy ez alatt te mit értesz, mert erős a gyanúm, hogy nem azt, amit írtál.

2022. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

A _CIKLUS_ az egyik menstruációs vérzés első napjától a következő menstruációs vérzés első napjáig tart. Szóval ha azt írod, hogy 2-3 napja ért véget a ciklusod, akkor az azt jelenti, hogy a vérzésed 2.-3. napján vagy épp...

Gondolom azt akartad írni, hogy a menstruációd ért véget 2-3 napja...

Ha még üres volt az óvszer, akkor olyan nagy gondnak nem kellene lennie, bár az esemény utáni tabletta használatát azért meg kellene fontolni, mivel az előváladék is tartalmazhat spermiumokat, és ha ez már a második menet volt, akkor odáig azért csak eljutottatok. Orvos tud felírni neked ilyen tablettát.

Egyébként pedig tesztelj majd, ha csak 1 napot is késne a következő menstruációd.

2022. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Nagy rá az esély, szerintem ikrek lesznek.
2022. ápr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Szia! Velem januárban történt hasonló, egyszer észrevettük, hogy lecsúszott az óvszer, de még az aktus elején, tehát nem volt még ott a dolog, hogy bele élvezzen a párom. Tett fel másikat, kicsit megijedtem, de azt mondta semmi gond nem lesz. Ehhez képest sajnos teherbe estem. Azt nem tudom a ciklusom hanyadik napján volt, január 1-jén jött meg utoljára ez az eset január 14 körül volt, azthiszem, de még mindig nem vagyok benne biztos, hogy ez "baleset" volt...Ha úgy gondoltam volna, esemény utáni tablettáért mentem volna, szerintem te menj, amég teheted, ha nem szeretnétek még babát.
2022. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél babát, akkor ügyelet és esemény utáni tabletta. Inkabb, mint egy nem kívánt baba.
2022. ápr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!