Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a teendő akkor,ha a állandó...

Mi a teendő akkor,ha a állandó lakcímemtől távol eső másik városban kezdtem el intézni a terhesség megszakítást, és a jegyzőkönyv átadása után elutasítottak a kórházból a lakcímre hivatkozva?bővebben érthetőbben lent..

Figyelt kérdés

Az állandó lakcímem tőlem kb 200km-re szól.

Mivel albérletben élek és itt nem nagyom engedélyezik a bejelentést.

Eddig nem volt vele probléma,itt van házi orvosom,nőgyógyász stb,még műtöttek is, és minden esetben elláttak,soha nem volt probléma azzal,hogy nem ide szól a lakcímkártyám.

Nemrég teherbe estem és elkezdtem a terhesség megszakításához szükséges teendőket.

Már a csekket is befizettem és átadták a jegyzőkönyvet.

Szóltak,hogy 8 napon belül időpontot kell kérnem a kiutalt kórházba, ahonnan ma 4,5 óra várakozás után kijelentették,hogy itt nem tudnak fogadni,menjek a lakcímkártyámon szereplő legközelebbi városba.

Na most ilyenkor mi a teendő kihez kell fordulni? És ha elis megyek a másik városba a jegyzőkönyvet már kiküldték a korháznak ahonnan visszautasítottak, bár nálam van az eredeti és a beutaló is de mind a 2 az itteni korház neve szerepel?

Ilyen esetben csinálnunk kell a gyermekvédelmisekkel egy új jegyzőkönyvet?

Mi tehetünk,ha kifutunk a 8 napból?



2022. máj. 24. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem eddig hogy láthattak el. Engem anno elzavartak minden ilyesmivel. Vagy beszélj a főbérlővel és jelentkezz be bár ezt 8 nap alatt elintézni szinte kizárt vagy kérj új papírokat vagy magánba nincs lehetőség erre?
2022. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ha már befizetted a csekket és a beutalón annak a kórháznak a neve van, ahol jelenleg élsz, akkor miért nem látnak el? Ez érthetetlen... A kórház igazgatóval venném fel a kapcsolatot.
2022. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég tartózkodási hely is

Az pedig kB 10 perc és kész is.


Ha az nem, akkor felmennek az igazgatóhoz és kivernem a balhét.

2022. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!