Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mire kell felkészülnöm abortus...

Mire kell felkészülnöm abortusz után?

Figyelt kérdés
Akinek volt már,annak milyen érzés volt? Éreztetek egyáltalán valamit?
2022. aug. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Testileg semmire, mintha kevésbé menstruálnál, a lelki része lehet a keményebb.
2022. aug. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Testileg nekem a pálcika felhelyezése fájt nagyon egyébként más semmi. Lelkileg ahogy az első válaszoló is írja sokkal keményebb,főleg ha szíved szerint megtartanád.
2022. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 1Léna ***** válasza:
44%

Mikor magányosnak éreztem magam mindig eszembe jutott, hogy mennyi idős lenne, ha megtartottam volna. Visszagondolva, így utólag, nem értem miért nem vállaltam.😔😪

Valószínüleg nem lettem volna depressziós később.

A gyermekről való gondoskodás egy új életfeladatot, új útvonalat adott volna az életemnek. Jobb lett volna vállalnom. Késő bánat, már nem tudom visszafordítani. Szégyelltem. Nem kerestem segítséget. Nem tudtam, hogy milyen sokféle megoldás van már arra, hogy a gyermek élhessen.

2022. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Pálcika felhelyezés fáj, én majdnem elájultan tőle. A nődoki ápolgatott utána olyan rosszul voltam nem bírom a fájdalmat.

Utólag enyhe menstruáció kb 3 napig.

A szuri helye is fájt kb 2 hétig mert adnak lidokain injekciót a méhnyakba altatásnál mivel tovább kell még tágítani.

Röviden ennyi a lelki részét döntse el mindenki maga

Kitartást 🙂

2022. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!