Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ki mit gondol az abortuszról?

Ki mit gondol az abortuszról?

Figyelt kérdés

Szerintem, fel háborító, hogy a szívhanghoz kötötték az abortuszt!

El mondom miért, mert általában, alapjáraton is nehéz döntés ez az egész, de így meg sok döntésképtelen nő fog a magzat mellett dönteni, és ez azért lesz baj, mert általában a véletlen terhességek tinik körében illetve a fiatal felnőtteknél szokott előfordulni. És ezek a nők, szellemileg éretlenek, hogy szülökké váljanak, ahelyett hogy ennyire abortusz ellenes a kormány inkább ahhoz köthetnék a szülést, illetve az abortuszt, hogy szellemileg az anya, mennyire érett gondolkodású, ahhoz hogy szülő legyen! Mert gyereket szülni könnyű, DE GYEREKET NEVELNI NEHÉZ!


Én magam is csináltam abortuszt, még 21éves koromban, de okkal, mert se anyagilag nem álltam jól, se nem volt mellettem olyan férfi, aki jó apa lehetet volna a gyereknek, és egy csonka család, elég szőrnyű, plusz ezek mellett, én nekem van ön ismeretem, szellemileg nem voltam elég éret ahhoz hogy anya legyek, meg szülni könnyű lett volna, de fel nevelni, ugy hogy érzelmileg, és mentálisan még én magam is egy, gyermeki ésszel voltam? Így hoztam egy racionális döntést és el vetettem, mert nem akartam, tönkre tenni egy életet, azzal hogy egy szellemileg nem éret, és anyagilag szegényen, illetve apa nélkül nőjön fel, ahol csak szenvedne én meg mível érzelmileg labilis és gyenge voltam, és mai napig az is vagyok, alkoholistává vagy más egyéb függőségem lett volna mert nem birtam volna a nyomást hogy úristen anyaként meg kell felelnem a gyermekemnek és a nyomást soha nem birtam és anyaként bele roppantam volna és lett volna egy súlyos függőségem.


Az a baj, én szerintem, hogy nem azon van a hangsúly, hogy igazán, törödjenek az emberekkel, mert ha így lenne, akkor nem az abortuszt nehezítenék meg, hanem inkább azzal kéne foglalkozniuk, hogy NORMÁLIS EMBEREK SZÜLJENEK GYEREKET, mert szülni könnyű, nevelni nehéz. Aki szellemileg mentálisan, gyerek és a kor az lényegtelen nem egy nő 35-40évesen is egy infantilis akihez gyereket adni hogy nevelje vagy meg szülje szerintem nem kéne hagyni, inkább ezzel kéne törödniük, hogy kik és milyen emberek akkarnak szülök lenni, és hogyha nem felelnek meg a szülőségre akkor igenis HAD VETESSÉK EL, A MAGZATUKAT! Mert jobb lenne, ha sok gyerek meg születne, de az anya szellemileg saját maga is egy gyerek? Vagy alkoholista,drogos, vagy ribizli nevelné a gyerekét? Milyen példa lenne elötte? Hogyan nevelkedne? Nem beszélve arról, hogy sok nő idegbeteg illetve, érzelmileg insabilan labilis az egyáltalán nem lenne jó anya ezek is nevelhetik a gyereküket és milyen fel nőtt lenne belőle?


Szóval így az új törvény miatt nagyon sok instabill lelkű nő fogja meg szülni a gyereküket, de milyen lesz így az új társadalom? Ebbe miért nem gondol bele senki? Ennyire nem gondolja át senki hogy anyának lenni nem kéne hagyni hogy bárki válhasson! Miért válhat bárki anyává?

Egy érzelmileg instabil nő, milyen életet tud, biztosítani egy gyereknek? És milyen életet tud majd élni mellette? Együtt fognak hisztizni és érzelmi hullám vasutat élni? Nagyszerű lesz ...



2022. szept. 14. 09:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Teljességgel szükségszerű dolog, aminek legálisnak kellene lennie mindenhol, feltételek nélkül. Van akit megerőszakolnak és úgy lesz terhes, van aki védekezik és mégis teherbe esik (a szüleim is használtak óvszert, ami elvileg 99,999999%-os védettség, mégis itt vagyok), stb. Azt viszont mélyen elítélem, ha valaki semmilyen fogamzásgátlást nem használ, és nem azért mert nem engedheti meg magának, hanem mert úgy van vele hogy "majd ha becsúszik a gyerek elmegyek abortusztra, há mi van akkor!"
2022. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
62%
Semmit
2022. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
a helyesírásod miatt nem olvastam tovább...a végtelen körmondatokról nem is beszélve.
2022. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én az abortusz mellett állok mert az okkal van ki találva.


És miért nem azzal törödnek e helyett, hogy kik szülnek gyereket?

Az aki szül, mentálisan, mennyire éret hozzá, és el tudja-e tartani vagy ha igen miből? És hogy szellemileg agyilag mennyire éret hozzá, és azzal hogy be hozták a szívhang dolgot hogy csak ezzel lehet majd abortuszt el végezni, ezzel meg nőtt az hogy sok MENTÁLISAN INSTABIL NŐ, AKIK DÖNTÉSKÉPTELENEK fognak szülni, akik ÉRETLENEK! És az álam nem gondolja át, hogy szülni bárki tud, és szülni könnyű, de A LÉNYEG KI SZÜL? KIBŐL LESZ ANYA ÉS MILYEN ANYA LESZ AZ MÁR MÁS DOLOG! Ne szüljön már olyan akiből a legrosszabb anyává válik és rossz szülő lesz és a gyerek aki majd felnő lelki sérült lesz, és drogos,alkoholista vagy kitudja milyen ember lesz egy ilyen szülő mellett!

2022. szept. 14. 09:58
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy is sokszor mire felfedezik a terhességet már szokott szívhang lenni általában.Aki el akarja vetetni nem győzi meg úgysem a szívhang max kicsit bűntudata lesz esetleg.Mondjuk mikor Down lenne vagy egyéb beteg akkor mit segít a szívhang vagy ha nem tudna neki enni adni sem mert annyira csóró?

Szerintem inkább ingyen fog.gátló kéne meg felvilágosítás és nem volna ennyi abortusz.

2022. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Az anya önrendelkezési joga és a magzat egészségéhez, életéhez fűződő joga ütközik abortusz kérdés esetén.


Ezért tették legfeljebb 12. hétre a művi magzatelhajtás idejét, mert 12. hétig az anya gyakorolhatja az önrendelkezési jogát, 12. héttől pedig a magzat élet-egészséghez való joga fog érvényesülni.


Az, hogy a szívhangot meg kell hallgatni, igencsak nagy beletiprás az anya önrendelkezési jogába, mert szánt szándékkal befolyásolják a döntésének meghozatalába. Tudom, ezzel nem sok újat mondtam, hiszen ez a lényeg, hogy inkább megtartsa, csak úgy érdekességképp leírtam, hogy ez jogilag kifogásolható intézkedés volt a törvény részéről.

2022. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az abortusz bele szólása helyett, inkább arra kéne öszpontosítani, milyen szülök vannak, és bele gondolni abba, hogy így ellenzik az abortuszt, hogy sok nő, nem is való szülőnek! Mert éretlenül gondolkodik, és mentálisan INSTABIL, és legtöbbszőr amugyis gyerek, vár gyereket! És akkor a nagyszülő neveli fel, mert a szülőnek pénze sincs fel nevelni, nem beszélve arról hogy ki is terhes? Egy felelős éret nő? És valóban jó anya lenne belőle? Mert nagyon sok gyerekből válik nagyon rossz felnőtté azért mert nem volt meg felelő szülői háttere! Sok a rossz anya, akik miatt a gyerek szintén egy instabil élet képtelen lesz!
2022. szept. 14. 10:13
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

Te ugyanaz vagy, aki minden nap kiír a témában pár kérdést?

Végülis igen, még nem lett eléggé körüljárva.

Gondolom te is kommentgenerátor funkciót töltesz be.

2022. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

1: "a szüleim is használtak óvszert, ami elvileg 99,999999%-os védettség, mégis itt vagyok"


Ez valóban nagy sorscsapás országunknak.

2022. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló én most tettem fel ebben a témában elöszőr ilyen jellegű dolgot mert fel bosszantott az uj rendszer és kifejtettem fentebb miért!


Ha csak kötekedni tudsz ebben a témában menj innen és ne válaszolj, gondolom téged is kárnak szültek meg, mert semennyi jó indulat nincs benned, tele vagy rosszindulattal, HA nem így lenne nem egyből ÍTÉKEZNÉL HANEM ELŐSZÖR GONDOLKODNÁL AZTÁN IRNÁL!

2022. szept. 14. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!