Mi a véleményetek az új abortusz törvényről?

Figyelt kérdés
Miért ne lehetne elvetetni egy gyereket, ha nem szeretnék a szülők? Jobb ha megszületik és földhöz vágják, vagy beadják egy intézetbe ahol semmi jövője nem lesz és csak a lelki nyomoro vár rá majd egész életében? Akkor már jobb lenne ha meg se születne, hiszen senkinek nincs rá szüksége sajnos vagy nem sajnos.

2022. szept. 14. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nézd meg a többi kérdést itt, mán leirtam..
2022. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy meghallgatja valaki a szívhangot még elvetetheti, aki földhöz akarja vágni, azt a megdobbanó szív sem hatja neg
2022. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Tucatnyi kérdés van már erről, több száz válasszal.
2022. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

2018-ban volt abortuszom. Már akkor is tudtam, hogy van szívhang, úgyhogy nem lepett volna meg, ha "lejátszák", de nem tették, és a képernyőt is kikapcsolták a falon, pedig nem kértem. Ha láttam volna a magzatot vagy ha hallom is a szívhangját, nem változott volna semmi.

Mindennel tisztában voltam, azzal is, hogy dobog a színe, eldőlt már a szem és hajszíne stb.

Ép elméjű felnőtt nő vagyok, tisztában vagyok vele, hogy nem egy játékbaba volt a hasamban, tudtam, hogy vannak tulajdonságai, és ez semmit, de semmit nem változtatott azon, hogy én el akarom vetetni.

2022. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
4es sokan nincsenek tisztába semmivel
2022. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem meg olyan érveim vannak ezellen a középkori rendelet (nem is törvény, még mindig veszélyhelyzet és így rendeleti!!! kormányzás van), hogy mekkora lelki traumát okoz ez a nőnek aki mondjuk súlyos pánikbeteg, depressziós, de van párja, szexel, védekezik, de mivel mint tudjuk, nem létezik 100% biztos fogamzásgátlási módszer (csak a sterilizáció meg a teljes önmegtartóztatás), teherbe esik. Abortuszra megy, ahol eleve a védőnő a legtöbb esetben megalázza, majd most már meg is kell az eleve traumatizált helyzetében hallgatnia a szívhangot. Lehet mehet be utána a pszichiátriára.


Aki támogatja ezt a borzalmat, csak ezt próbálja meg empatikusan átérezni.

2022. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Dobtak valami butaságot h ezen rágódjunk, addig is elterelik a figyelmünket sokkal fontosabb törvény módosításokról



Aki abortálni akarja a magzatot, azt nem fogja eltántorítani h hallja a szívhangot. Ugyanakkor undorító hogy az sztks rendelésen annak se kapcsolják be kb aki kéri.

2022. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Hmmm... érdekes, amikor valamikor itt az abortuszról kérdez, mert becsúszott a gyerek, akkor egyből az összes válaszoló hisz a 100%-os fogamzásgátlásba.
2022. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Barbár dolog olyanra kötelezni valakit amit nem akar.


Na nem azért mert meghatna, hogy egy fejletlen és életképtelen sejthalmazban a szívizomszövet is növekszik.


Hanem mert személyi szabadság megsértése kötelezni valakit egy ilyen felesleges dologra.



Annak a disznónak is dobogott a szíve amit vacsorára ettél, a disznó intelligensebb állat mint a kutya. Ennyi erővel mindenki meghallgathatná a disznók, csirkék szívhangját aki húst akar vásárolni, vagy a boltban kérhetnének a húspultban egy igazolást arról hogy a vásáó járt vágóhídon és végignézte egy állat levágását.


Vagy bőrcipő, kabát vásárláshoz kelljen már egy igazolás megnéztük a nyúzást.


Vag az éttermekben kérjenek már igazolást arról hogy végig néztük egy éhező afraikai kisgyerek haláltusáját mielőtt vacsorát kapnának.


Lakásvásárlás előtt hallgassuk már meg egy hajléktalan ember szívhangját.


A közteherviselés eltörlése még hagyján, de ez mi?

2022. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

A csecsemőket úgy viszik mint a cukrot. Éves várakozási idők vannak olyan pároknak akik szeretnének kisbabát örökbe fogadni.


Nekem senki ne próbálja beadni hogy a magzat leölése az egyetlen opció.

2022. szept. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!