Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tehetek, ha nagyon negatív...

Mit tehetek, ha nagyon negatív érzést ébreszt bennem, ha egy nőnek volt már többször abortusza?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok előítéletes, de megfigyeltem sokaknál, hogy nem fogják fel drasztikusan a dolgot, mint ha sima műtét lenne. Lazán nem annyira védekeztek. Legalábbis a szavaikból az jön le. Hasonló érzést keltenek bennem az olyan férfiak is, akiknek a barátnőjüknek volt abortuszuk. Főleg abban az esetben, ha ők erőltették. Ilyenkor úgy érzem, a férfi is hibázik. Tudom ezekhez semmi közöm, de néha foglalkoztat.

2022. nov. 15. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
87%
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben, hogy másokkal foglalkozol és zavarnak
2022. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
40%
Semmit, ez teljesen természetes. Én is elítélem a felelőtlen embereket.
2022. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
82%
Ott indul a dolog, hogy nem kell foglalkozni mások magán ügyeivel. Másodszor, azt nem írod, hogy férfi vagy nő vagy-e. Ha nő, akkor tökmindegy, ha férfi, akkor meg jobb ha tudod, hogy illetlen dolog a nőknek erre a témára irányuló kérdést feltenni.
2022. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
94%
Ez mindenkinek a magánügye. Véleményed lehet, de hacsak nem kérik ki, tartsd meg magadnak.
2022. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
91%
Tenni semmit nem tehetsz, csak annyit, hogy okulsz belőlük.
2022. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
88%
Miért kellene tenned bármit is? Az érzéseid a magánügyed, a mások tettei, meg az övék, nem is kellene tudnod róla.
2022. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyeneket kérdezni. Vagy mondják maghktól vagy olvasom itt is.
2022. nov. 15. 19:13
 8/79 anonim ***** válasza:
84%
Mit tehetek, ha negatív érzést keltenek bennem az olyan emberek, akik másokat elítélnek úgy, hogy nem is tudják mi van a háttérben. Az olyanokat, akik mások dolgával foglalkoznak, ahelyett hogy saját magukba neznének. Az olyanokat, akik nem tudják elfogadni, hogy nem minden fekete és fehér...
2022. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
69%
Mégis mit tegyenek, keseregjenek rajta életük végéig?
2022. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
83%

Akkor elmesélem, hogy anyunak két abortusza volt.


Tanult nő, három gyerekkel. Négyet szerettek volna, 3 nappal azután, hogy kiderült, terhes, az ikertestvére kórházba került egy agresszív hepatitissel, egy az egyben közölték, hogy kb esélytelen a felépülés (így is lett). Akkor voltak a gyerekei kicsik, 2 hónapos és két éves. Nem volt választás, anyunak kőkeményen vállania kellett mellettük a részét, ezért az ab mellett döntöttek.


Két év múlva lett újra terhes, akkor mertek újra gondolni arra, hogy jöhet a negyedik. A hetedik hétben volt, amikor a húgom fárólleesve koponyasérült lett. Megint az ab mellett döntöttek.


Na, ítélkezz.

2022. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!