Menstruácio kimaradastol mikor vegyek tesztet? 14én megszakitásos védekezés volt, bíztam benne, 17 én kellett volna megjönnie, de gyulladásom is van.

Figyelt kérdés

Sokszor van vagy felfázásom vagy vmilyen gyulladasom, amikor szinte redukálodik a menstruáciom cseppekre is vagy meg sem jön.


Lehet most is gyulladásom lenne, (orvosok nem látnak el szakrendelésen, a magán meg 2 hónap mulva fogad), vagy egyetlen egy megszakításos szextöl lennék terhes?

(Nincs is szinte nemi életünk mert szakítunk, egyszer voltam csak vele)



2022. nov. 22. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol nem látnak el szakrendelésen? Melyik város és melyik kórház ez?
2022. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Halálkomolyan mondom nem egy szakrendeléses küld el azzal hogy természetes folyás, mintát se vwsznek le viszlát.

Vagy ha szűrést kérek legalább hpv-re elutasítják.

Semmit nem csinálnak meg.


Az egyik magándokim meg úgy ír gyógyszereket hogy meg sem néz le sem kell vetkozni se. Csak panaszelmondasra


Az uroulogus olyan antibiot ir fel amik rendszeresen nem hatnak semmit, azt meg nem amit kérek, ami hat is.


Masik magánnőgyógyász pedig 2 honaora adott időpontot

2022. nov. 22. 14:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehetek nyugodt?
2022. nov. 22. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Tesztelj 1 hét múlva. Igen, megszakítással is lehetsz terhes, és természetesen elég egyetlen alkalom is. Kisebb a valószínűsége a te körülményeiddel, de függ attól is mikor volt az ovud, a pasid mennyire béna, vagy hogy van-e hímivarsejt az előváladékban. Gondolom egyébként, hogy a szervezeted jócskán megborult homeosztázisa miatt késik. Tedd rendbe a mikrobiomodat és ne szexelj gumi nélkül. A magán dokinak meg nyugodtan megmondhatod, hogy itt a pénz, szeretnél egy std szűrést. Ureaplasma például elég gyakori, hogy elszaporodik egy eleve gyenguszka hüvelyflórában, főleg ha a kanival ide-oda pingpongoztok vele.
2022. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, kifelejtettem, hogy legalább a magán dokival vetess le hüvelyváladék és vizelet tenyésztést is. Ha csak nem akarod még jobban elcseszni a mikrobiomod további felesleges antibiotikummal.
2022. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mar tesztelhetsz, hisz késik.
2022. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De 14.-én volt az aktus. Még ne teszteljen, felesleges.
2022. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
A megszakítás az nem védekezés.
2022. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes hiszen nem védekeztetek. De könyörgöm miért kell alá feküdni ha már szakítotok? Főleg felelőtlenül?
2022. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!