Jelenleg 7 hetes terhes vagyok. Nem tudom, hogy megtartsam -e a babát vagy sem? A körülmények és a párom viselkedése azt mondja, hogy ne tartsam meg, de a szívem mást mond.

Figyelt kérdés
El akar a párom költözni egy lepusztult házba mert csak arra van pénze. Én nem szeretnék menni. Jelenleg bérlakásban élünk és van 2 évünk, de menni akar. Az orvosom mondta, hogy maradjak, mert itt az orvosi ellátás jó. Félek, ha megtartom egyedülálló leszek. Szívem szerint megtartanám, de az eszem mást mond.

2023. márc. 24. 08:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
S ha maradnàtok még, közben felújítgatva azt a hàzat lépésenként?
2023. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%

Használjátok ki még azt a 2 évet, közben lehet még gyűjtögetni vagy elkezdeni felújítani.


Neked van munkahelyed, fogsz kapni Gyedet, mert akkor akár egyedül sem lehetetlen, bár iszonyat nehéz

2023. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha megtartod készülj fel, hogy egyedülálló anyuka leszel. Bírnàd, mind anyagilag,mind érzelmileg? Egyedül helytállni a nap 24 órájában, legalább 18 évig, előteremteni a megélhetésre valót, közben szeretni,nevelni a gyereket. Elviselni, hogy apuka le se sz@r, vagy éppen ott tesz keresztbe ahol tud. Kisbaba kor, dackorszak, kamaszkori pokol. Menne egyedül?
2023. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért akar odaköltözni? Nem tudjátok ezt megbeszélni? Ettől még nem kell szakítani, ha nem ugyanaz a ház tetszik nektek.
2023. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Oké, neki arra van pénze, de veled mi a helyzet? Dolgozol? Az ő megtakarításával plusz mondjuk babaváróval sem telne egy normális lakáshoz legalább egy önerőre?
2023. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tartanám meg. Nincs biztos saját lakhatásotok, az apa nem akarja, esélyesen egyedülálló szülőként, hát nem. Minek? Hogy nehezítse az életem? Nem.
2023. márc. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
28%
Kinek hol kezdödik az élet? Megölni egy életet ?
2023. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
13%

CSAK A SZÖVEDRE HALLGASS, MERT HA NEM, AKÁR MEG IS BÁNHATOD!!!

két lehetőség van. Vagy beköltöztök, megszorítod a fogad és egy szobában laktok, ami kész van és újítjátok folyamatosan..

Vagy Ha te bírod egyedül akkor maradj a bérlakásban. A Csed összegből tudod fizetni, fél évig kapod, gyed mellett meg lehet dolgozni, plusz bölcsi.

Apuka meg segítsen be valamennyivel havonta. És újitgassa a házat. Csak úgy mondom hogy védőnő és gyerekorvos többször kimegy a házhoz, szülés előtt és után is.

2023. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
15%
Kedves Kérdező! Én a helyedben megtartanám. A házzal kapcsolatban az eddigi kommentelők által írt opciók jók lehetnek, de kompromisszumra kell jutnotok. Nagyon fontos, hogy szíved szerint megtartanád. A körülményeken pedig változtathattok. Minden jót kívánok, és jó döntést!
2023. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
30%
Tartsd meg
2023. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!